Home Praca zdalna NFON zaprezentował Cloudya CRM Connect

NFON zaprezentował Cloudya CRM Connect

4 min
0
0
1,163

Nowe rozwiązanie umożliwia organizacjom łatwą integrację aplikacji  Cloudya, służącej do rozmów w chmurze, z ponad 60 różnymi platformami CRM.

CRM Connect jest w pełni oparty na aplikacji i dlatego nie wymaga żadnych serwerów onpremise. Dzięki możliwości zintegrowania Cloudya z różnymi systemami CRM, CRM Connect pozwala na wyszukiwanie kontaktów z poziomu Cloudya lub wykonywanie połączeń click-to-dial bezpośrednio z używanego systemu CRM. „Dzięki CRM Connect zarówno firmy, jak ich pracownicy odnoszą liczne korzyści” – mówi Stefan Walcz, wiceprezes ds. produktów w NFON AG. „Informacje o klientach z systemów CRM i ERP, takie jak nazwisko i firma, wyświetlają się podczas wykonywania i odbierania połączeń, co zmniejsza liczbę aplikacji, które muszą być otwarte równolegle. Praca staje się w rezultacie bardziej wydajna, wewnętrzna komunikacja łatwiejsza, a współpraca płynna i bezproblemowa.” Klienci Cloudya Business Premium otrzymują również bezpłatną integrację z książkami adresowymi Outlook i Apple.

Nowy wymiar

Dotychczasowa infrastruktura została poszerzona  rozwiązaniem Cloudya Meet & Share z funkcją wideokonferencji.  „W licznych przypadkach firmy korzystają z wielu platform pochodzących od kilku dostawców, zależnie od różnych swoich potrzeb komunikacyjnych. Mnożenie kanałów komunikacji prowadzi wtedy do zakłóceń i niepotrzebnie zwiększa obciążenie pracami takimi jak obsługa, konserwacja czy nawet fakturowanie”, wyjaśnia Jan-Peter Koopmann, dyrektor ds. technologii w NFON AG. „Teraz, dzięki rozszerzeniu funkcji Cloudya europejskie firmy mogą pozyskać wszystkie potrzebne im kanały komunikacji od jednego dostawcy”.

Wiele korzyści z jednego źródła

Cloudya Meet & Share sprawia, że Cloudya staje się jeszcze bardziej wydajną i uniwersalną platformą. Klienci mogą teraz łatwo rozpocząć rozmowy wideo, wygodnie zaplanować nadchodzące spotkania i prowadzić je w formie wideo – robiąc to wszystko bardzo efektywnie. Linki do spotkań mogą być współdzielone, a jednocześnie może być prowadzone połączenie telefoniczne. Wideokonferencje zyskują interaktywność np. dzięki funkcjom podnoszenia rąk dla zasygnalizowania chęci odpowiedzi na pytanie, istnieje też możliwość wyciszania poszczególnych uczestników, a także współdzielenia ekranu. Stefan Walcz, wiceprezes ds. produktów w NFON AG, powiedział: „Cloudya Meet & Share to kamień milowy dla kompleksowej i bezproblemowej komunikacji biznesowej. Z rozszerzonym zestawem funkcji spełniamy wszystkie wymagania nowoczesnej, bezpośredniej komunikacji: europejskie firmy mają teraz telefonię i wideokonferencje od jednego dostawcy, na jednej platformie.”

 

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  Robert Kamiński
Pobierz więcej z Praca zdalna

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Czy płyty CD znikną w dobie serwisów streamingowych? Nic bardziej mylnego.

Rynek muzyczny od zawsze był jednym z filarów branży rozrywkowej. Stale podąża za bieżącym…