Home Na czasie Nokia: E61i oraz zapowiedź Communicator’a E90

Nokia: E61i oraz zapowiedź Communicator’a E90

0
0
216

Nokia E61i — prostszy interfejs poczty dla użytkowników biznesowych

Przeznaczony do intensywnego korzystania z poczty elektronicznej smartfon Nokia E61i zapewnia zaawansowane możliwości obsługi załączników dzięki funkcjom edycji dokumentów. Nowy układ pełnej klawiatury z klawiszami Navi i One Touch zapewnia niespotykany dotychczas komfort korzystania z urządzenia mieszczącego się w dłoni.

Nokia E61i działa z firmowymi rozwiązaniami do poczty push e-mail, takimi jak Nokia Intellisync Wireless Email, Mail for Exchange, BlackBerry Connect oraz większością popularnych rozwiązań dla użytkowników indywidualnych (IMAP, POP3). W odpowiedzi na oczekiwania klientów smartfon zawiera także wysokiej jakości aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 megapikseli, odtwarzacz muzyczny i odtwarzacz wideo.

Nokia E61i może, w połączeniu z przedstawionym oprogramowaniem Nokia Intellisync Mobile Suite 8.0, ułatwić firmie komunikowanie się oraz szybszy kontakt biznesowy dzięki łatwości komunikowania się przez email.

Zapowiadana Nokia E90 Communicator…

Już niedługo w Polsce pojawi się Nokia E90 Communicator, smartfon ustanawiający nowy standard pracy „mobilnego biura”. Szybkie połączenia przez WLAN oraz w sieciach 3G z transmisją HSDPA zwiększają możliwości wykorzystania aplikacji przesyłających duże ilości danych. Łącząca z aplikacjami biznesowymi oraz Internetem imponująca przeglądarka Nokia S60 może wyświetlać na ekranie o 16 milionach kolorów strony internetowe w pełnej ich szerokości.

Zapowiadana Nokia E90 Communicator będzie działać na platformie programowej S60, dzięki czemu udostępnia użytkownikom wiele dodatkowych aplikacji mobilnych.

Nokia E90 Communicator ma także wbudowane funkcje GPS i aplikację Nokia Maps, ułatwiające znajdowanie drogi i potrzebnych usług czy sklepów. Wygodę użytkownika komunikatora Nokia E90 zwiększa radio FM, odtwarzacz muzyczny i wideo oraz dwa aparaty fotograficzne — jeden o rozdzielczości 3,2 megapiksela z automatyczną ostrością i lampą błyskową oraz druga kamera do wideo konferencji.

Komputer w Firmie deklaruje podzielenie się wiedzą – po odbyciu niezbędnej sesji testowej.Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…