Home Na czasie Nowa odsłona interaktywnej strony www Roberta Korzeniowskiego

Nowa odsłona interaktywnej strony www Roberta Korzeniowskiego

4 min
0
0
147

 

Robert Korzeniowski  mistrz chodu sportowego i 4-krotny mistrz olimpijski ma odświeżoną stronę internetową www.korzeniowski.pl, którą stworzyli doradcy internetowi WeNet. Zgodnie z zamysłem twórców strona opowiada wielowątkową historię Roberta Korzeniowskiego, którego życie, nawet teraz, zdecydowanie wykracza poza ramy losu byłego zawodowego sportowca.

Szeroko znane są osiągnięcia Roberta Korzeniowskiego jako mistrza sportu, niewielu jednak wie, że jest on wciąż aktywnym popularyzatorem chodu sportowego i twórcą inicjatywy „Walking Lovers”. Co więcej, ma swoją Fundację i klub RK Athletics, w którym lekkoatletykę na różnych poziomach mogą trenować zarówno dorośli, jak i dzieci.

Twórcom strony, firmie WeNet, zależało na tym, by pokazać na niej wielowymiarowość działań Roberta Korzeniowskiego. Wcześniejsza wersja serwisu  prezentowała biografię, ale nie dawała wystarczającej  przestrzeni na pokazanie aktualnych dokonań i pełnionych funkcji trenera, mentora i mówcy – nie odzwierciedlało to dorobku lekkoatlety, wielokrotnego mistrza olimpijskiego. Za design, zawartość nowego serwisu internetowego, a także działania promujące stronę odpowiada WeNet. Nowa odsłona strony  www.korzeniowski.pl ruszyła w maju br.

– Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo powodzenie biznesu zależy dzisiaj od dobrej strony internetowej i profesjonalnego wsparcia doradcy internetowego. Przez wiele lat działałem na rzecz popularyzacji aktywności fizycznej zarówno w świecie rzeczywistym, jak i online. Teraz dzięki bardziej rozwiniętej obecności  w sieci  mogę w sposób bardziej strategiczny podejść do promowania w Polsce konkretnych inicjatyw, które tworzę  jak „Walking Lovers”, klub lekkoatletyki RK Athletics, czy też wielu szkoleń i mentoringu, kierowanych do biznesu.  A w tym pomagają mi eksperci WeNet, którzy doradzają  i realizują cele, jakie sobie postawiliśmy – zaznacza Robert Korzeniowski.

  Bardzo cieszymy się z zacieśnienia współpracy z Panem Robertem Korzeniowskim. Myślę, że dobrze się rozumiemy, ponieważ zarówno jemu, jak i nam bliska jest idea rozwoju. Jako marce WeNet zależy nam na zbudowaniu nowej kategorii rynkowej, jaką jest doradca internetowy. Na każdym etapie współpracy z naszą firmą do dyspozycji przedsiębiorcy jest ekspert, który podpowiada narzędzia, wdraża je, prezentuje rezultaty i optymalizuje działania, aby pomóc budować biznes klienta. Proponujemy rozwiązania istniejące lub tworzymy nowe, dedykowane. To długofalowe doradztwo jest strategiczną częścią naszej oferty. Jestem przekonany, że to decydujący czynnik, dla którego zaufał nam zarówno Pan Robert, jak i wielu innych klientów – podkreśla Michał Wrzesiński, prezes zarządu WeNet.

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Badanie UEK: stacje bazowe nie wpływają na wartość nieruchomości

Dostatecznie gęste rozmieszczenie masztów telefonii komórkowych jest gwarantem dostępu do …