Home Bezpieczeństwo Nowa technologia zasilania

Nowa technologia zasilania

0
0
97

Nowa platforma NetSure obsługuje obecnie ewoluującą architekturę sieciową oraz nowe i rodzące się technologie, które będą stanowić podwaliny dla sieci telekomunikacyjnych przyszłości. Platforma obejmuje siłownie telekomunikacyjne, prostowniki, konwertery i powiązane komponenty, które będą wprowadzane na rynek od 2014 roku. Wszystkie systemy są zaprojektowane tak, aby można je było wdrożyć w różnych typach sieci oraz środowiskach pracy, a także dostosować do zmieniających się wymogów sieci telekomunikacyjnych, ich wyposażenia i warunków.

– To początek wielkiej rewolucji nie tylko dla Emerson Network Power i naszej platformy NetSure, ale również dla klientów na całym świecie”, „Nasze systemy zasilania stałoprądowego NetSure już od dekady wyznaczają standardy w branży, a nowa platforma NetSure opiera się na tym sukcesie, wykorzystując  ulepszone rozwiązania, które można stosować do zasilania stałoprądowego w centralowych i dostępowych obiektach sieci telekomunikacyjnych lub w centrach przetwarzania danych przystosowanych do zasilania DC. Te nowe systemy zasilania zapewniają bezkonkurencyjną elastyczność sieciową i finansową poprzez wykorzystanie nowych technologii i architektury pozwalającej stopniowo zmniejszać koszty operacyjne i nakłady kapitałowe – mówi Gary Niederpruem, wiceprezydent ds. globalnego marketingu w Emerson Network Power.

  • Pierwszy moduł nowej platformy, wysokosprawny prostownik 2000 W eSure, został wprowadzony w połowie 2013 roku i jest globalnie dostępny do użycia w systemach zasilania nowej generacji NetSure na całym świecie. Ten najmniejszy dostępny na rynku prostownik 2000 W pozwala zmniejszyć powierzchnię zajmowaną przez systemy, które obsługuje.

Siłownia telekomunikacyjna NetSure 5100 — pierwszy system zasilania DC nowej platformy — została dzisiaj wypuszczony na rynek EMEA, a podobne systemy zostaną wkrótce wprowadzone do sprzedaży w pozostałych rejonach świata.

  • Zaprojektowany specjalnie na potrzeby dostępowych obiektów telekomunikacyjnych system zasilania NetSure 5100 reprezentuje wyższą gęstość mocy nowej platformy, zmniejszając rozmiary i powierzchnię zajmowaną przez system oraz maksymalizując cenną przestrzeń dostępną dla innych urządzeń. Obsługuje od trzech do dwunastu prostowników eSure 2000 W, które gwarantują sprawność systemu na poziomie 96 procent i zapewniają znaczny spadek zużycia energii nawet przy niskich obciążeniach dzięki pracy w trybie ECO. Niezrównana tolerancja systemu na różne warunki pracy, udoskonalona architektura oraz inteligentne monitorowanie i sterowanie sprawiają, że te najbardziej niezawodne na rynku systemy zasilania DC są jeszcze bardziej solidne i wytrzymałe.

NetSure 5100 może być wyposażony w standardową jednostkę sterującą lub zaawansowaną opcję obsługującą ulepszone zarządzanie obciążeniem. Zdalne zarządzanie i aktualizacje oprogramowania są dostępne z poziomu przeglądarki internetowej obsługującej dostęp za pośrednictwem wielu bramek, co pozwala na szybkie wdrożenie, aktualizację i obsługę serwisową.

 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Czy sztuczna inteligencja wyleczy branżę medyczną?

Sektor medyczny boryka się obecnie z wieloma problemami i nie zapowiada się, aby w najbliż…