Home Maszyneria Nowe tablety wraz z ulepszoną technologią NXTPAPER

Nowe tablety wraz z ulepszoną technologią NXTPAPER

0
0
87

Firma TCL ogłosiła na MWC rozszerzenie swojego portfolio tabletów o nowe urządzenia NXTPAPER 11, TCL TAB 11 wraz z ulepszoną technologią TCL NXTPAPER 2.0.

 „Doceniając ogromny sukces, jaki odniosła na rynku seria tabletów TCL z funkcjami oczekiwanymi przez naszych klientów, w tym roku proponujemy kolejne, ulepszone modele zapewniające jeszcze większą wydajność i satysfakcję z ich używania” – powiedział Stefan Streit, Chief Marketing Officer w TCL Communication – „TCL jest liderem w zakresie innowacyjności w technologii wyświetlania i bezustannie angażuje się w działania na rzecz ochrony wzroku, oferując niezrównaną jakość obrazu oraz produktywność”.

TCL NXTPAPER 2.0 – bezkompromisowa jasność i pełna ochrona wzroku

Wraz z wydłużaniem się średniego dziennego czasu korzystania z urządzeń mobilnych, firma TCL w 2021 roku opracowała technologię NXTPAPER, aby zapewnić użytkownikom możliwość pracy i rozrywki bez uszczerbku dla wzroku. Dzięki przełomowemu oprogramowaniu i odpowiednim podzespołom, TCL NXTPAPER 2.0 jest do 150% jaśniejszy od poprzedniej wersji. Dzięki olśniewającej jasności na poziomie 500 nitów użytkownicy mogą cieszyć się krystalicznym obrazem nawet w najjaśniejszym słońcu. Udało się to osiągnąć dzięki znacznej (przekraczającej wymagania TUV) redukcji niebieskiego światła, a wszystko to przy zachowaniu realistycznych kolorów i głębokiego kontrastu wyświetlanego obrazu.

Zastosowanie ulepszonej technologii TCL NXTPAPER 2.0 powoduje, że urządzenia TCL NXTPAPER są teraz jeszcze przyjemniejsze w użyciu, szczególnie w jasnym świetle – jest to możliwe dzięki zastosowaniu wielowarstwowej powłoki ekranu, która skutecznie rozprasza światło. Ponadto zintegrowany czujnik światła automatycznie dostosowuje temperaturę barwową, dodatkowo chroniąc wzrok podczas długotrwałego użytkowania.

TCL NXTPAPER 11 – olśniewający ekran, który chroni Twój wzrok

Korzystając z technologii NXTPAPER 2.0, nowy tablet TCL NXTPAPER 11 zapewnia komfort oglądania w każdych warunkach i pod każdym kątem. Jego 11-calowy wyświetlacz 2K zapewnia najwyższą jakość obrazu, dodatkowo udoskonaloną przez AI Boost.

Dzięki licznym funkcjom zwiększającym produktywność, TCL NXTPAPER 11 pomaga zrównoważyć czas przeznaczony na pracę i rozrywkę. Prowadź rozmowy wideo za pomocą szerokokątnego obiektywu 8-megapikselowego. Cztery głośniki i dwa mikrofony gwarantują najczystszy dźwięk. Prosty interfejs użytkownika TCL ułatwia wielozadaniowość — wystarczy użyć podzielonego ekranu lub funkcji pływającego okna, aby uzyskać wrażenie korzystania z dwóch ekranów.

Wszyscy ci, którzy przedkładają twarde okładki i notebooki nad e-czytniki, z pewnością będą zadowoleni z TCL NXTPAPER 11. Powłoka wyświetlacza wykonana z materiału nanochemicznego oraz Rysik T-pen[1] o niskim opóźnieniu z 4096 poziomami czułości nacisku zapewniają realistyczne wrażenie robienia notatek zwykłym długopisem czy rysowania. W połączeniu z dostępnym w urządzeniu NXTPAPER 11 trybem czytania, który naśladuje efekt skali szarości papierowej książki, tablet zachwyci zarówno tradycjonalistów, jak i entuzjastów technologii.

Potężna bateria o pojemności 8000 mAh zapewni urządzeniu odpowiednią dawkę energii. A jeśli masz inne urządzenia, którym właśnie jej zabrakło, ładowanie zwrotne, w które wyposażony jest tablet NXTPAPER 11, z pewnością temu zaradzi.

TCL TAB 11 – domowa rozrywka w wersji kinowej

Niezależnie od tego, czy właśnie robisz sobie zasłużoną przerwę w nauce, czy może odpoczywasz po męczącym dniu w pracy, ciesz się rozrywką dzięki wyraźnemu 11-calowemu wyświetlaczowi 5:3 2K TCL TAB 11. Tablet zapewnia kinowe wrażenia z wyraźnymi detalami i całym bogactwem kolorów, a wszystko to w niższej cenie w porównaniu z poprzednikiem.

Dzięki stosunkowi ekranu do obudowy wynoszącemu 85% i technologii NXTVISION, TCL TAB 11 zapewnia wspaniałą jakość obrazu z podwyższoną redukcją niebieskiego światła.

Wyposażony w 4 GB pamięci RAM i obsługiwany przez maksymalnie 128 GB pamięci zoptymalizowanej pod kątem wydajności, TCL TAB 11 nadąża za Twoją kreatywnością. Twórz dzieła sztuki za pomocą responsywnego rysika T-pen o niskim opóźnieniu[2], który również oferuje 4096 poziomów czułości, aby ożywić Twoje projekty. Potężna bateria 8000 mAh zapewni odpowiedni poziom energii w urządzeniu – ładowanie zwrotne masz w cenie, gdyby inne urządzenia potrzebowały doładowania.

TCL TAB 11 będzie oferowany w wersjach Wi-Fi oraz LTE.

CENA i DOSTĘPNOŚĆ

  • TCL NXTPAPER 11: od 249 EUR – w wybranych krajach europejskich będzie dostępny w maju
  • TCL TAB 11: od 199 EUR (wersja LTE od 209 USD) – dostępny w wybranych krajach europejskich

[1] Akcesorium opcjonalne

[2] Akcesorium opcjonalne

Notebook sterowany wzrokiem

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Czy warto kupić używanego Chromebooka?

Odkrywanie ekonomicznych rozwiązań technologicznych stało się moim hobby, a używany poleas…