Home Biznes Nowe telefony do VoIP

Nowe telefony do VoIP

0
0
108

Nowe telefony IP będą bazować na znanej już w biznesie serii Yealink T2x. Linia telefonów T3xG dziedziczy zaawansowane funkcje i kompatybilność serii T2x, co oznacza że firmy mogą bez konieczności wymiany istniejącej infrastruktury dodać do swojej sieci teleinformatycznej nowe telefony T3xG.

HD voice

Biznesowe telefony z serii T3xG zostaną wyposażone w dwa porty Gigabit Ethernet, które zapewniają pełną transmisję danych, eliminując zjawisko tzw. „wąskiego gardła” nowoczesnych sieci komputerowych. Dzięki zastosowaniu chipsetu TI Aries i silnika głosu TI telefony Yealink zapewnią jakość dźwięku HD. Kolejną innowacją jest wprowadzenie wysokiej rozdzielczości ekranów TFT-LCD, które potrafią wyświetlić ponad 260 tysięcy kolorów. Telefony będą posiadać także intuicyjny interfejs użytkownika, który zapewnia łatwy dostęp do wykazu połączeń, książki telefonicznej oraz informacji o rozmówcy. Kolorowe zdjęcie rozmówcy, które może być wyświetlane na dużym wyświetlaczu w pełnej gamie kolorów, podnosi komfort korzystania i atrakcyjność urządzenia. 

„Zaawansowana seria telefonów T3xG to nowoczesne urządzenia, które są dowodem na innowacyjne podejście firmy Yealink oraz są zapowiedzią przyszłego rozwoju telekomunikacji w firmach” – mówi Tomasz Owczarek, dyrektor handlowyvVoIPoint.  

Dostępność, ceny

Seria telefonów Yealink T3xG będzie dostępna w marcu 2011 roku. Ceny urządzeń nie są na razie znane


 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…