Home Biznes PIXMA x 3

PIXMA x 3

0
0
134

Modele MX435 i MX515 zostały wyposażone w zróżnicowane opcje połączeń, by zapewnić użytkownikom większą elastyczność i swobodę.  Wbudowane Wi-Fi pozwala na drukowanie zdjęć z dowolnego pomieszczenia, będącego w zasięgu sieci bezprzewodowej. Nowe modele obsługują aplikację AirPrint, dając możliwość bezpośredniego druku z urządzeń iPhone, iPad i iPod Touch. ""

AirPrint pozwala użytkownikom bezprzewodowo drukować zdjęcia, wiadomości e-mail, strony internetowe i inne dokumenty bez konieczności instalowania sterowników, co oszczędza czas i ułatwia obsługę. Łączność Ethernet w modelu MX515 pozwala drukować i skanować z wielu komputerów. 

Wydajne drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie

Modele MX435 i MX515 oferują wysoką prędkość druku ISO wynoszącą ok. 9,7 obr./min w trybie monochromatycznym i 5,5 obr. min w kolorze. Pozwalają także na tworzenie kopii A4 w ok. 21 sekund. Z kolei PIXMA MX375 oferuje prędkość druku ISO ok. 8,7 obr./min w trybie mono i 5,0 obr./min w kolorze oraz kopiowanie strony A4 w czasie 23 sekund. 

  • Wszystkie trzy urządzenia zostały wyposażone w podajnik ADF, który ułatwia kopiowanie, skanowanie i faksowanie wielostronicowych dokumentów. Z kolei szybki faks ze standardem Super G3 daje dodatkowo możliwość zapisywania dokumentów na USB. MX515 pozwala zapisać dokumenty bezpośrednio na karcie pamięci lub na komputerze w formacie PDF.
  • Nowe kolorowe tusze XL FINE mogą zostać zainstalowane za pomocą jednego kliknięcia, zmniejszając o ok. 50 proc. koszt wydruku każdej strony (Według ISO/IEC24712), pozwalając użytkownikom drukować więcej za mniej. Przycisk Szybkiego Startu zapewnia natychmiastową gotowość do pracy.
  • Kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 6.2 cm w modelu MX515 umożliwia podgląd zdjęć z karty pamięci, ułatwiając przegląd wybranych opcji. Model ten posiada również dwufunkcyjny panel, który wyświetla jedynie użyteczne wskazówki w zależności od wykorzystywanej funkcji, a tym samym zwiększa komfort obsługi.

Inteligentne oprogramowanie

PIXMA MX515 zawiera również oprogramowanie z ustawieniami ECO – nowy dodatek Solution Menu EX, które pozwala monitorować w jakim stopniu udało się zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i ograniczyć zużycie papieru, dzięki automatycznemu drukowi dwustronnemu.

  • Intuicyjne i łatwe w obsłudze drukowanie prosto z sieci umożliwa opcja Easy – Web Print EX, stworzona po to, by wyeliminować niepotrzebne zużycie papieru i atramentu. Intuicyjne oprogramowanie oznacza, że kilka stron internetowych może zostać połączonych i wydrukowanych na tej samej stronie roboczej. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu opcji Auto Clip lub możliwości dopasowania strony za pomocą jednego kliknięcia.
  • Oprogramowanie Easy-PhotoPrint EX pozwala zaskoczyć kreatywnością znajomych i rodzinę podczas drukowania zdjęć, kalendarzy oraz albumów. Z nowym trybem Fun Filter Effect uzyskanie artystycznego rezultatu fotografowania jest możliwe, dzięki efektom rozmycia tła, rybiego oka, zmiękczeniu ostrości, miniatury oraz Toy Camera.
  • Ujęcia z filmów HD, zarejestrowanych na cyfrowych lustrzankach i kamerach Canon, mogą być uchwycone i drukowane w pełnej rozdzielczości. Innym kreatywnym narzędziem jest opcja łączenia klatek (Merge Frames), która łączy kilka zdjęć, by wywołać efekt ruchu oraz funkcja Layout Print, przekształcająca krótki film w komiksową serię ujęć.

Dostępność produktów

MX375, MX435 i MX515 będą w Europie dostępne w sprzedaży od kwietnia 2012 roku.


 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Koniec SMS-owych oszustw? Niekoniecznie.

Ostatnie lata przyniosły ze sobą znaczny wzrost liczby oszustw za pomocą SMS-ów. Nowa usta…