Home Biznes Platforma bezprzewodowa dla przedsiębiorców

Platforma bezprzewodowa dla przedsiębiorców

4 min
0
0
105


Stosując aplikacje na urządzenia przenośne, przedsiębiorstwa często mają do czynienia z wyspecjalizowanymi rozwiązaniami bez możliwości dostępu do krytycznych danych całego przedsiębiorstwa. Najnowsze wydanie Sybase Unwired Platform jest jedną z pierwszych w pełni zintegrowanych platform aplikacji na urządzenia przenośne dla przedsiębiorstw (MEAP), stworzoną do wykorzystywania istniejących umiejętności oraz standardów branżowych, ułatwiając realizację trudnych zadań, jakie często się wiążą z rozwojem aplikacji na urządzenia przenośne.

Firmy będą mobilne

Celem Sybase Unwired Platform 2.1 i mobile SDK jest udostępnianie zbioru nowych narzędzi, komponentów serwerowych i bibliotek ułatwiających programistom z obszaru mobilności i Internetu tworzenie wielu różnych aplikacji na urządzenia przenośne, obsługiwanych przez różne platformy, m.in. iOS, BlackBerry, Android, czy Windows Mobile. Stworzona od podstaw do obsługi różnych rodzajów wymagań dla urządzeń przenośnych stawianych przez firmy różnych wielkości, platforma w swoim najnowszym wydaniu ma wspierać integrację danych SAP za pomocą technologii SAP NetWeaver Gateway. Stanowi ona wsparcie dla już mającej miejsce integracji, ułatwiając tworzenie aplikacji internetowych podłączonych do systemów backend SAP.

Funkcjonalności

  • Samodzielna instalacja SDK dla łatwego dostępu/ ściągania i integracji z bibliotekami platformy Afaria OData SDK do tworzenia sieciowych aplikacji SAP posiadających dostęp do danych i procesów z systemów SAP przez SAP NetWeaver Gateway
  • Wsparcie wielu rodzaju aplikacji, w tym bogatego zakresu aplikacji offline z synchronizacją danych, lekkich aplikacji z koniecznością dostępu do sieci, oraz aplikacji opartych na Sybase Unwired Platform Hybrid Web Container

Silny ekosystem programistów i partnerów

SAP i Sybase również udostępniły dzisiaj nowe zasoby dla programistów, takie jak: szkolenia video, czy próbki kodów, ponad 2 milionom użytkowników Sieci Społecznościowej SAP (SAP Community Network). Ta ciągle rosnąca społeczność zwiększa wartość całościowego ekosystemu mobilnego przez udostępnianie artykułów, blogów, seminariów i uczestnictwa na forach. Sybase Unwired Platform 2.1 i mobile SDK zostaną udostępnione w ostatnim kwartale 2011 r.


 

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Biznes

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Jak nadrobić 10 lat zacofania i zdążyć do 2035 roku?

Przez najbliższe 3 lata sprzedaż samochodów elektrycznych musi wzrosnąć aż 12-krotnie, aby…