Home Maszyneria Połącz się z komórki przez Wi-Fi

Połącz się z komórki przez Wi-Fi

0
0
125

Taniej połącz się z przez komórkę Wi-Fi

Firma free-hotspot.com posiada największą sieć bezpłatnego i bezprzewodowego Internetu. Ich hotspoty znajdują się w kawiarniach, hotelach i pubach 14 krajów Europy. Aby uzyskać połączenie z siecią użytkownik musi jedynie obejrzeć kilka reklam.

Umowa podpisana właśnie z Truphone, który z kolei jest dostawcą mobilnych rozwiązań telefonii internetowej, pozwoli posiadaczom telefonów komórkowych najnowszej generacji (Np. Nokia modele: E60, E61, E70 oraz N-80ie) na tańsze rozmowy.

Wystarczy, że użytkownik znajdzie się w zasięgu hotspota, a telefon dzięki oprogramowaniu Truphone przełączy się automatycznie na połączenie bezpłatne lub na znacząco tańsze połączenie VoIP.

Dzięki temu rozwiązaniu zalety taniej telefonii internetowej będą dostępne w najbardziej uczęszczanych miejscach, takich jak kawiarnie czy centra handlowe, a co ważniejsze, tanie rozmowy w technologii VoIP nie będą trudniejsze w uzyskaniu niż te tradycyjne.

Polska jest na liście

Wyszukiwarka po wpisaniu „Poland” i „Mazowieckie” wykazała 10 punktów dostępowych, w tym jeden zlokalizowany na Placu Zamkowym w Warszawie. Lokalizacją, która wykazała 1 punkt dostępowy była „Polska” ze wskazaniem na „Podkarpackie”. Tu wyszukiwarka wskazała 1 punkt dostępowy; wg otrzymanej informacji był to „Salon IBM Krosno” co wskazuje na zróżnicowanie regionalne w dostępie. Najważniejsze jednak, że Polska powoli ale jednak wchodzi w zasięg zainteresowania dostawców i operatorów najefektywniejszych technologicznie rozwiązań telekomunikacyjnych.

Odnosi się to zarówno do Warszawy jak i do Krosna.

Więcej informacji – o punktach dostępowych, cenach i zasadach korzystania: www.free-hotspot.com.Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…