Home Maszyneria Premiera nowego, superwydajnego Chromebooka Spin 514!

Premiera nowego, superwydajnego Chromebooka Spin 514!

0
0
49

Acer ogłosił dziś debiut nowego Chromebooka Spin 514. Zasilany przez nowe procesory AMD Ryzen™ 5000 z serii C, oparte na architekturze AMD „Zen 3” i grafice AMD Radeon™, zapewni wyjątkowo wysoką wydajność pracy. Nowy laptop to także 14-calowy wyświetlacz Full HD, doskonała jakość dźwięku oraz specjalne wzmocnienie zgodne z normą wojskową MIL-STD 810H.

Nowy laptop to owoc wielokrotnie nagradzanej współpracy przy tworzeniu Chromebooków między firmami Acer i AMD. Dzięki temu laptopy te zapewniają największą wydajność w cienkich i lekkich konstrukcjach.

To nasi klienci, którzy wybierali Chromebooki, wyznaczyli nam nowe kierunki rozwoju i granice, które chcą z nami przekroczyć pod kątem wydajności ich ulubionego sprzętu. Teraz, dzięki nowemu Chromebookowi Acer Spin 514 z procesorem Ryzen 5000 z serii C, będą mogli zrobić jeszcze więcej podkreśla James Lin, dyrektor generalny ds. notebooków, dział produktów IT, Acer Inc.

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z firmą Acer, aby wprowadzić na rynek nowy procesor AMD, który trafi do Chromebook Spin 514 powiedział z kolei Saeid Moshkelani, Senior Vice President i General Manager, Client Business Unit, AMD.

Dzięki świetnym wynikom procesorów Ryzen 5000 z serii C, najnowszy Chromebook firmy Acer wyposaża konsumentów w technologię, która stawia współpracę i wydajność na czele dodaje Moshkelani.

Potężna moc procesorów AMD Ryzen i ekranu Full HD

Nowy Acer Chromebook Spin 514 (CP514-3H), dzięki najnowszym procesorom AMD Ryzen 5000 C-Series opartym na architekturze AMD „Zen 3”, czyni go mistrzem wielozadaniowości. Laptop poradzi sobie z każdym zadaniem – od finansów osobistych po obsługę najnowszych aplikacji. Grafika AMD Radeon zapewnia płynny obraz podczas grania w gry w chmurze i oglądania filmów w wysokiej jakości. Całość prezentuje się na 14-calowym, multidotykowym wyświetlaczu IPS Full HD Chromebooka. Dodatkowe wrażenia zapewnią żywa paleta kolorów 100% sRGB i bardzo wąskie ramki boczne o grubości 6,1 mm (0,24 cala), dzięki czemu ekran będzie lepiej widoczny. Natomiast szkło Corning Gorilla Glass uchroni go od zadrapań i wgnieceń

W nowym Chromebooku znalazły się też rozwiązania pod kątem pracy i nauki zdalnej. Osoby korzystające z home office lub szkoły w wersji online będą mogły doświadczyć wysokiej jakości wideokonferencji i zajęć w sieci za pomocą kamery internetowej Full HD, dodatkowo wyposażoną w technologię redukcji odbicia światła. Nie bez znaczenia jest też wysoka jakość dźwięku, która zapewnia komfort pracy za pomocą dwóch mikrofonów i dwóch głośników. Natomiast po zakończonej wideokonferencji możemy skorzystać ze specjalnej przysłony, która zapewni nam prywatność.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Nowa era marketingu: 6 trendów w świecie post SEO

W 2024 roku marketing cyfrowy przechodzi rewolucję. Aktualizacje algorytmów Google zachwia…