Home Na czasie premium.pl zapewnia pożądane adresy WWW

premium.pl zapewnia pożądane adresy WWW

3 min
0
0
142

Obecnie już ponad 90% wygasających, polskich adresów trafia do premium.pl. Pozwala to na zapewnienie wysokiej skuteczności obsługiwania składanych w serwisie zamówień na atrakcyjne, często chwilowo zajęte adresy internetowe. Coraz trudniejsza dostępność pożądanych domen przyczyniła się do rosnącego zainteresowania usługą ich przechwytywania. Dla wielu użytkowników zwłaszcza biznesowych poszukiwanie alternatyw w nazwie, bądź rozszerzeniu adresu WWW nie jest zadowalającym rozwiązaniem. Szczególnie kiedy mówimy o adresie, który buduje rozpoznawalność marki danego przedsiębiorstwa w Internecie i ułatwia zdobycie klienta.

Pierwsze miesiące funkcjonowania premium.pl zaowocowały pozyskaniem 2,5 tys. użytkowników, z których 60% utrzymuje domeny w serwisie. Do premium.pl trafiają wygasające domeny wszystkich oficjalnych partnerów NASK (organizacji zarządzającej polskim rejestrem domen).

„Start premium.pl przyniósł wyniki lepsze niż się spodziewaliśmy. Za pośrednictwem naszej platformy sprzedawanych jest już ponad tysiąc domen miesięcznie, a ta liczba dynamicznie rośnie. Nasza oferta skutecznie przyciągnęła użytkowników zainteresowanych handlem i inwestowaniem w domeny. Ponadto wysoka efektywność przechwytywania adresów stała się naszym głównym atutem” – mówi Przemysław Bojczuk, właściciel premium.pl.

Serwis premium.pl umożliwia szereg usług związanych z rejestracją i handlem domenami. Dużą popularnością oprócz przechwytywania domen cieszą się opcje kupna i sprzedaży w różnorodnych formach, np. na otwartej aukcji. Obecnie na giełdzie premium.pl wystawionych jest ponad 5 tys. domen lub pakietów domen oraz dodatkowo 35 tys. domen dostępnych na wyprzedaży. Aktualnie najwięcej emocji budzi oferta sprzedaży adresu telefony.pl, za który właściciel oczekuje 1 mln zł. Jeśli transakcja dojdzie do skutku będzie to rekordowa suma zapłacona za polską domenę.

 


Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Gemius: Paczkomat® InPost nr 1 dostaw e-commerce w Polsce

Zgodnie z raportem firmy Gemius „E-commerce w Polsce w roku 2022” Paczkomat® InPost umocni…