Home Na czasie Punks, Apes & Goblins – pierwsza na świecie spersonalizowana karta NFT Mastercard

Punks, Apes & Goblins – pierwsza na świecie spersonalizowana karta NFT Mastercard

0
0
44

hi – funkcjonalna aplikacja krypto & fiat ogłosiła wdrożenie pierwszej na świecie karty debetowej Mastercard z opcją personalizacji jej wyglądu z użyciem awatara NFT. Uprawnieni posiadacze karty będą mogli nadać jej niepowtarzalny wygląd, umieszczając na awersie wybranego awatara, który jest w ich posiadaniu i cieszyć się łatwymi płatnościami w ponad 90 milionach punktów na świecie, w których akceptowane są karty Mastercard.

“Wdrażane karty NFT nie tylko wyróżniają się wyglądem, ale dla ich właścicieli są również sposobem wyrażenia siebie, dając możliwość pokazania w realu, do jakiej wirtualnej społeczności przynależą” – mówi Sean Rach, współzałożyciel hi. „Nasza karta umożliwia płacenie walutami fiducjarnymi, stablecoinami oraz innymi kryptowalutami. Co więcej, oferuje atrakcyjne pakiety korzyści finansowych i dodatkowych bonusów, które można wykorzystać w codziennym życiu. Jesteśmy przekonani, że nasz produkt to kolejna, ważna zmiana na rynku płatności na świecie”.

“Obserwujemy coraz większe zainteresowanie NFT i kryptowalutami wśród konsumentów i dlatego podejmujemy działania, aby rozwiązania te weszły na stałe do wachlarza łatwo dostępnych środków płatniczych. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z firmą hi – wspólnie napędzać innowacje na rynku płatności oraz tworzyć rozwiązania, które umożliwiają personalizację produktu, przy zachowaniu najwyższych standardów ochrony i bezpieczeństwa, których konsumenci oczekują od Mastercard”– mówi Christian Rau, Senior Vice President, Crypto and Fintech Enablement w Mastercard.

Co warto wiedzieć o karcie debetowej hi Mastercard:

Karta debetowa hi jest dostępna w sześciu wariantach oferujących różne pakiety korzyści, w zależności od poziomu członkostwa w hi. Uzyskuje się je poprzez stakowanie tokena hi (HI), a cena najniższego poziomu nie przekracza ekwiwalentu 10 euro.

Korzystając z karty Mastercard można:

  • płacić walutami fiducjarnymi, stablecoinami oraz innymi kryptowalutami u każdego sprzedawcy przyjmującego płatności kartą Mastercard
  • otrzymać zwrot wydatków na poziomie 1-10%
  • skorzystać z rabatów na subskrypcje cyfrowe (od 1 do 20 pozycji)
  • natychmiastowo zasilać swoją kartę walutową w euro lub funtach przy użyciu spersonalizowanego numeru IBAN korzystając z systemu SEPA lub FPS
  • cieszyć się gwarancją najlepszych stawek i wielu dodatkowych korzyści w 5-gwiazdkowych hotelach partnerskich na całym świecie
  • spersonalizować swoją kartę awatarem NFT, którego posiadanie można zweryfikować i który spełnia standardy projektowania kart Mastercard (benefit dla posiadaczy pakietu Gold i wyższych).

Złóż wniosek o kartę debetową Fiat & Crypto

Aby złożyć wniosek o kartę debetową hi, należy pobrać aplikację hi App i wybrać poziom członkostwa spośród sześciu oferowanych: Basic, Black, Silver, Gold, Platinum lub Diamond, z których każdy oferuje szereg  korzyści finansowych i dodatkowych bonusów.

Karta debetowa hi będzie na początku dostępna dla członków hi w 30 krajach należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego, a także w Wielkiej Brytanii. Członkowie pakietu hi Gold, Platinium i Diamond mogą spersonalizować kartę dodając na nią awatar NFT, który pochodzi z jednej z najbardziej znanych kolekcji takich jak CryptoPunks, Moonbird, Goblins, Bored Apes i Azukis. Właściciele awatarów zostaną poproszeni o potwierdzenie ich praw własności przed personalizacją karty. Karta debetowa hi będzie wydawana przez firmę Moorwand.

Zapisz się do hi używając kodu hi.com/mastercard. Jedna losowo wybrana osoba zostanie członkiem na poziomie Gold oraz otrzyma 100 000 tokenów HI.

Więcej informacji: https://hi.com/

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…