Home Na czasie Szerokopasmowy router MiFi 2352 w ofercie iPlus 

Szerokopasmowy router MiFi 2352 w ofercie iPlus 

0
0
224

Niższe koszty dostępu w miejscach publicznych

""Szerokopasmowy router iPlus Novatel Wireless MiFi 2352 umożliwia obniżenie kosztów dostępu do sieci w miejscach, gdzie wiele osób potrzebuje korzystać  z internetu w tym samym czasie (w biurze, w domu). Dzięki routerowi możliwe jest utworzenie lokalnej bezprzewodowej sieci w technologii WLAN i dzielenie dostępu do internetu pomiędzy kilkoma komputerami – wystarczy zakupić jeden router wraz z aktywacją w ofercie iPlus. Dostęp do internetu realizowany jest poprzez najlepszą z dostępnych w danym miejscu technologii transmisji w sieci Plus (urządzenie automatycznie wybiera technologię HSDPA/HSUPA, 3G, EDGE lub GPRS).Z routera iPlus Novatel Wireless MiFi   2352można korzystać za pośrednictwem niemal każdego komputera stacjonarnego lub OS X (10.4.7+):Linux (2.4, 2.6) oraz laptopa wyposażonego w system operacyjny Windows 7, Windows 2000/XP,Vista

Konfiguruj prosto

Konfiguracja urządzenia jest bardzo prosta – użytkownik korzysta z przeglądarki internetowej i intuicyjnego interfejsu graficznego – a grupa użytkowników może rozpocząć pracę w ciągu kilku minut. Istnieją dwie metody podłączenia routera do komputera: tryb Wi-Fi lub tryb USB. Urządzenie umożliwia także wysyłanie i odbieranie wiadomości SMS.

Router iPlus Novatel Wireless MiFi 2352 przeznaczony jest dla małych firm, które nie chcą inwestować w infrastrukturę sieciową oraz dla grup roboczych, które pracują poza firmą (konferencje, szkolenia, spotkania służbowe). Także klienci indywidualni znajdą dla tego urządzenia zastosowanie w domu lub na działce, poprzez dzielenie pomiędzy użytkowników jednego pasma transmisyjnego z wykorzystaniem technologii HSDPA/HSUPA/3G/EDGE/GPRS/GSM.

Model

iPlus prywatnie 49

iPlus prywatnie 60

iPlus prywatnie 75

iPlus prywatnie 110

iPlus prywatnie 160

router

iPlus Novatel Wireless MiFi 2352

499 zł

439 zł

199 zł

1 zł

1 zł

Tabela 2. Oferta dla Firm (ceny bez VAT)

Model

iPlus firmowo 39

iPlus firmowo 49

iPlus firmowo 59

iPlus firmowo 89

iPlus firmowo 129

router

iPlus Novatel Wireless MiFi 2352

409 zł

359 zł

149 zł

0,82 zł

0,82 zł

Routery wraz z ofertą iPlus dostępne są w sieci sprzedaży Plus oraz w najlepszych sklepach ze sprzętem komputerowym na terenie całego kraju.

iPlus to największy zasięg mobilnego internetu. W zasięgu iPlusa znajduje się ponad 99% populacji Polski. Z superszybkiej technologii transmisji danych HSDPA można korzystać w ponad 1800 miejscowości na terenach gmin zamieszkanych przez ponad 60% ludności.

Router i centralka VoIP


Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Czy sztuczna inteligencja wyleczy branżę medyczną?

Sektor medyczny boryka się obecnie z wieloma problemami i nie zapowiada się, aby w najbliż…