Home Na czasie ZyXEL NBG4115: router do obsługi sieci 3G

ZyXEL NBG4115: router do obsługi sieci 3G

3 min
0
0
31

Najnowszy produkt z rodziny bezprzewodowych routerów ZyXELa działających w standardzie 802.11n – ZyXEL NBG4115 – to wydajny router 3G, oferujący szybką i niezawodną sieć także w przypadku niedostępności połączenia szerokopasmowego. Urządzenie zostało wyposażone w przyjazny interfejs w języku polskim oraz liczne funkcje gwarantujące bezpieczeństwo i wysoką jakość usług multimedialnych.

WAN 3G – bezprzewodowa sieć nowej generacji

Internet mobilny jest rozwiązaniem wygodnym i popularnym. Z pomocą kart 3G możemy korzystać z sieci w podróży i wszędzie tam, gdzie nie ma odpowiedniej infrastruktury kablowej. Router wyposażono w port USB, do którego można podłączyć modem 3G, aby objąć zasięgiem sieci cały dom. Połączenie następuje automatycznie, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania czy sterowników. ZyXEL NBG4115 obsługuje szeroką gamę urządzeń UMTS różnych producentów, co minimalizuje ryzyko niekompatybilności z kartą 3G/3.5G.

Ponadto, dzięki funkcji Wi-Fi Multimedia (WMM), która automatycznie ustala priorytety ruchu, ZyXEL NBG4115 poprawia wydajność transmisji audio, video oraz głosu w sieciach bezprzewodowych. Konfigurowalny QoS umożliwia z kolei płynne przesyłanie danych gier czy VoIP tak, że najważniejsze w danej chwili aplikacje otrzymują niezbędny priorytet.

NetUSB do swobodnej rozbudowy sieci

ZyXEL NBG4115 został wyposażony w unikalną technologię NetUSB. Pozwala ona na przyłączenie za pomocą portu USB urządzeń, takich jak drukarka, skaner czy pamięć masowa. Nie trzeba martwić się o kompatybilność sprzętu – wystarczy podpiąć urządzenie do portu USB i zainstalować dostarczone z urządzeniem USB sterowniki, aby użytkownicy sieci uzyskali do niego dostęp. Z zastosowaniem huba USB sieć można rozbudować o kolejne urządzenia peryferyjne.

Dostępność

Router ZyXEL NBG4115 można nabyć za pośrednictwem: Action, eD’system, RRC i AB. Sugerowana cena netto dla finalnego odbiorcy wynosi 28,2 EUR (ok. 113 zł). Więcej informacji znajduje się na stronie www.zyxel.pl.


Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Badanie Citrix ujawnia wyzwania firm w zakresie bezpieczeństwa pracy zdalnej

74% decydentów do spraw bezpieczeństwa w Europie i USA twierdzi, że procedury stały się ba…