Home Maszyneria ThinkPad Reserve – luksus dla wybranych

ThinkPad Reserve – luksus dla wybranych

0
0
107

Ekskluzywnie i bezpiecznie

Ekskluzywne notebooki są numerowane, oprawione w skórę oraz wyposażone w technologię Ultra Connect II, zintegrowaną antenę i zoptymalizowaną wydajność WAN pozwalającą na szerokopasmową stałą łączność poza biurem. Mogą pracować nawet do 11 godzin z baterią ośmiokomorową oraz opcjonalną baterią o przedłużonej żywotności.

Laptopy ThinkPad „Reserve” zapewniają także niezwykłe bezpieczeństwo przechowywanych w nich danych. Client Security Solution, unikalne rozwiązanie sprzętowo-programowe Lenovo zarządza hasłami i kluczami szyfrującymi. 32-bitowe hasło chroniące dysk twardy oraz zintegrowany czytnik linii papilarnych pozwalają użytkownikom chronić poufne informacje bez konieczności zapamiętywania haseł lub konieczności wprowadzania ich do komputera w miejscach publicznych.

Serwis specjalny…

Każdemu użytkownikowi laptopa z limitowanej serii jest dedykowany specjalnie przeszkolony specjalista wsparcia technicznego, dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu za pośrednictwem przyciśnięcia jednego przycisku, tak aby użytkownik miał poczucie pełnego wsparcia technicznego. Serwis może dojechać do użytkownika notebooka w przeciągu czterech godzin, a zastępczy laptop – dostarczony z dnia na dzień.

…I cena

Niestety, luksusowy notebook to będzie dobrem rzadkim – jak większość dóbr luksusowych. Oprawny w skórę komputer wyprodukowano w liczbie 5000 tys. egzemplarzy. Jego cena wynosi 5000 USD. Laptop trafi do sprzedaży w Kanadzie, Chinach, Francji, Hong Kongu, USA, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Śmiertelnikom, którzy Reserve mogą pooglądać jedynie na zdjęciach, pozostaje witryna internetowa, która pozwala na  poznanie wzornictwa i technologii zastosowanych w notebookach ThinkPad „Reserve”, a także prześledzenie historii marki.


Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Wzrost kosztów związanych z wyciekami danych w branży medycznej. Decyzje podejmowane ad hoc mogą być kosztowne

W 2023 r. koszty wycieków danych w branży ochrony zdrowia były o ponad 53% większe niż w 2…