Home Praca zdalna TomTom BRIDGE – nawigacja zintegrowana z biznesowymi aplikacjami

TomTom BRIDGE – nawigacja zintegrowana z biznesowymi aplikacjami

0
0
246

TomTom Bridge pomaga firmom, które zarządzają flotą pojazdów, pracować inteligentniej i szybciej. Platforma TomTom dla deweloperów umożliwia łatwą integrację ich aplikacji z technologią nawigacyjną TomTom. Firmy mogą teraz uzyskiwać dostęp do wszystkich aplikacji z poziomu pojedynczego urządzenia TomTom Bridge, co przekłada się na jeszcze większy wzrost wydajności.

Urządzenie TomTom Bridge, zbudowane z myślą o długim czasie spędzanym w drodze, oferuje wytrzymałą, przemysłową konstrukcję, 7-calowy ekran, unikatowy interfejs oraz szybki procesor Qualcomm Snapdragon. Urządzenie jest wyposażone w dożywotnie mapy i nagradzaną usługę TomTom Traffic. Zawiera także innowacyjne funkcje, takie jak łączność Near-Field Communication (NFC), aparat, WiFi i modem 3G.

 „TomTom Bridge otwiera niezliczone możliwości przed każdą firmą, która zarządza flotą pojazdów — powiedziała Corinne Vigreux, dyrektor zarządzający w firmie TomTom. — Zaprojektowaliśmy TomTom Bridge tak, aby umożliwić firmom łatwe i elastyczne tworzenie aplikacji, które integrują się z technologią TomTom. TomTom Bridge oferuje takim firmom nowy sposób wykorzystania naszej technologii do zwiększenia efektywności pracy, a zatem oszczędzania czasu i pieniędzy”.

Urządzenie TomTom Bridge będzie dostępne w drugim kwartale 2014 r.

TomTom ma również w ofercie inne opcje dla firm, które potrzebują bardziej kompleksowego rozwiązania do zarządzania flotą. W tym samym czasie TomTom wprowadzi do sprzedaży wersję TomTom Bridge zintegrowaną z WEBFLEET, jedną z najbardziej niezawodnych platform do zarządzania flotą.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Koniec SMS-owych oszustw? Niekoniecznie.

Ostatnie lata przyniosły ze sobą znaczny wzrost liczby oszustw za pomocą SMS-ów. Nowa usta…