Home Na czasie Zaplanuj swoją podróż z TomTom Route Planner

Zaplanuj swoją podróż z TomTom Route Planner

3 min
0
0
91

Dostępny w Internecie Route Planner pozwala użytkownikom zaplanować trasę on-line w łatwy sposób jeszcze przed wyruszeniem w podróż. Jest to przydatne narzędzie dla tych, którzy chcą być dobrze przygotowani i chcą uniknąć błądzenia po miastach i tracenia czasu na szukanie konkretnej restauracji, kina, itp. Ponadto mapy wzbogacone są o usługi HD Traffic, dzięki którym użytkownicy mogą monitorować w czasie rzeczywistym, czy na trasie występują utrudnienia spowodowane wypadkami, robotami drogowymi czy po prostu dużą liczbą samochodów na drodze. Informacje dostarczane są z sieci ponad 80 milionów punktów w całej Europie. HD Traffic zapewnia pokrycie do 99,9% sieci dróg, informacje o korkach w czasie rzeczywistym oraz najczęstszą aktualizuję ze wszystkich dostępnych technologii.

„Wprowadzenie TomTom Route Planner wskazuje na bardzo ważny element naszej strategii, założenie aby nasze wielokrotnie nagradzane nawigacje były dostępne dla wszystkich użytkowników, niezależnie od wykorzystywanej platformy", mówi Andrzej Kasprzyk, Senior Vice President w TomTom. "Od lat polskie miasta są jednymi z najbardziej zatłoczonych w Europie. Wierzymy, że Route Planner pomoże ludziom unikać korków i jednocześnie przyczyni się do zmniejszenia natężenia ruchu."

W najbliższych miesiącach Route Planner będzie dostępny w jeszcze większej liczbie krajów na całym świecie. Dodatkowo TomTom będzie uwzględniał sugestie użytkowników, tak aby Route Planner stał się jeszcze wygodniejszym narzędziem.

Aby uzyskać więcej informacji i zaplanować trasę na TomTom Route Planner, zapraszamy na  http://routes.tomtom.com


Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Zestawy Poly i Microsoft Teams Rooms Studio do pracy hybrydowej

Firma Poly oferuje nowe rozwiązania dla Microsoft Teams Rooms w systemie Windows, współpra…