Home Bezpieczeństwo Twórz i przywracaj kopie zapasowe

Twórz i przywracaj kopie zapasowe

931 min
0
0
48

Ashampoo Backup Pro 15 tworzy kopie zapasowe z każdego typu pliku, także całe systemy operacyjne. Program działa automatycznie pracując w tle, zapobiegając utracie danych. Przywracanie systemu w przypadku awarii, infekcji malware czy problemów sprzętowych jest dziecinnie proste.

Ashampoo Backup Pro 15 to kompletne rozwiązanie dedykowane dla systemu Windows służące do tworzenia i przywracania kopii zapasowych plików, partycji oraz całych systemów. Archiwa mogą być łatwo przywracane nawet w przypadku problemów sprzętowych czy infekcji systemu. Kopie zapasowe mogą być tworzone w pełni automatycznie dzięki sprytnej technologii pracującej w tle, która nie zakłóca normalnej pracy PC. Dlatego też Ashampoo Backup Pro 15 monitoruje obciążenie systemu, będąc aktywnym tylko w czasie dostępności wolnych zasobów.

Cztery możliwe stopnie kompresji oraz silne szyfrowanie zapewniają optymalne wykorzystanie miejsca na dysku i bezpieczeństwo archiwów. Użytkownicy mają pełną kontrolę nad miejscem przechowywania danych, od tradycyjnego dysku do usług online w chmurze, zapewniając maksymalną dostępność jednocześnie pojedynczych plików jak i całych partycji. Przywracanie archiwów może być osiągnięte z wykorzystaniem Eksploratora Windows lub samego programu.

W przypadku najgorszego, czym jest awaria całego systemu, system odzyskiwania wbudowany w program pozwoli Ci na uruchomienie komputera i przywrócenie kopii zapasowej bez utraty danych. System awaryjny można uruchomić z pamięci przenośnej/dysku twardego lub napędu optycznego, jak płyta DVD. Podczas wykonywania kopii zapasowych, Ashampoo Backup Pro 15 nieustannie weryfikuje każdą operację, w celu uniknięcia nieciągłości danych. Wlicza się w to także monitorowanie żywotności dysku, a natychmiastowe powiadomienia mogą pomóc w uniknięciu poważnych awarii.

Wersja 15 posiada także odświeżone Menu Start, które zapewnia lepszy przegląd systemu w jednym miejscu. Oddzielne menu zbiera w jednym miejscu listy wszystkich planów kopii zapasowych ze skrótami do najważniejszych szczegółów. Usługa integracji z rozwiązaniami w chmurze została przeprojektowana i zoptymalizowana dla jeszcze większej wydajności i podniesienia poziomu bezpieczeństwa.

Zalety

  • Nowe, podręczne ustawienia planów kopii zapasowych
  • Gotowy na Windows 11
  • Doskonale skrojony interfejs użytkownika ze wszystkimi informacjami
  • Dostęp do najważniejszych opcji 1-Kliknięciem
  • Ustawienia planów gotowe do użycia
  • Podręczny plan kopii zapasowych
  • Szczegółowe informacje o każdej kopii zapasowej
  • Aktualne wsparcie usług w chmurze
  • Rozszerzona pomoc online i drukowane poradniki PDF
  • Lepsza stabilność, elastyczność i wydajność
Link do pobrania bezpłatnej wersji!
Jeśli chcesz więcej przydatnych narzędzi - zapisz się na nasz newsletter! My nie spamujemy :)
Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  Robert Kamiński
Pobierz więcej z Bezpieczeństwo

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Porozmawiajmy o metawersach

W Nokii nie wierzymy w jedno metawersum. Uważamy, że będzie ich wiele, z czego każde będzi…