Home Praca zdalna Zadbaj o formę ze smartwatchem!

Zadbaj o formę ze smartwatchem!

0
0
409

 Nadejście wiosny to doskonały moment, by zadbać o fizyczną formę, a co za tym idzie, wzmocnić odporność organizmu. Świeże powietrze daje ogrom możliwości aktywnego spędzania czasu. Do wyjścia z domu z pewnością zmotywuje wielofunkcyjny i nowoczesny „asystent” na nadgarstku, czyli coraz popularniejszy smartwatch.

Jazda na rowerze, nordic walking, plenerowa siłownia, bieganie czy po prostu długi spacer z psem – opcji jest wiele i z pewnością każdy może wybrać odpowiednią dla siebie. Jednak niezależnie od preferowanej formy aktywności fizycznej, uprawianej na zewnątrz, niemal niezbędny staje się smartwatch. Dlaczego? Bo to mobilne centrum dowodzenia, dzięki któremu nie tylko odczytamy wiadomość SMS, wykonamy połączenie, ale przede wszystkim lepiej i bardziej efektywnie zadbamy o zdrowie.

Dla dzieci i nastolatków

Smartwatch jest też urządzeniem, które wspiera aktywność naszej pociechy, ponieważ liczy kroki i pokazuje dystans, jaki pokonało dziecko podczas dnia. Garett Kids 4G to wodoodporne akcesorium, które wspiera milusińskich przez cały czas. Zegarek ma dotykowy wyświetlacz, umożliwia robienie i wysyłanie zdjęć, np. z wynikami sportowych wyzwań. Ten model monitoruje również jakość snu. Co więcej pozwala być w stałym kontakcie z rodzicami i jednocześnie gwarantuje obustronne poczucie bezpieczeństwa. W przypadku modelu dla nastolatka z powodzeniem sprawdzi się  Garett Sport Activity, który wyróżnia się prostym i sportowym designem. Nie można zapomnieć, że oprócz wyglądu, smartwatch cechuje się przydatnymi funkcjami, jak np. krokomierz, monitorowanie tętna, ciśnienia i natlenienia krwi. Wyświetla także powiadomienia o połączeniach przychodzących na telefon i z portali społecznościowych.

Dla kobiet

Paniom do gustu powinien przypaść smartwatch Garett Women Paula. Ten nowoczesny gadżet sprawdzi się nie tylko podczas uprawiania aktywności fizycznej, ale będzie z powodzeniem służył do komunikacji. Za jego pośrednictwem można sprawdzić, kto dzwoni czy zrobić zdjęcie telefonem. Jest kompatybilny z systemami Android i iOS. Ma wbudowany pulsometr, pulsoksymetr i ciśnieniomierz. Poinformuje o liczbie spalonych kalorii podczas wysiłku fizycznego, a także przemierzonych krokach. Jest niesłychanie praktyczny, przy czym ma prosty i ponadczasowy wygląd.

Dla mężczyzn

W przypadku panów świetnie sprawdzi się natomiast smartwatch Garett Multi 4 Sport RT. Oprócz możliwości mierzenia pulsu czy ciśnienia, posiada również kompas, barometr i wysokościomierz. Jest zatem idealny dla fanów adrenaliny i poszukiwaczy mocnych wrażeń, na przykład w górach. Dodatkowo, posiada wodoszczelną obudowę i moduł GPS. Jego design pozwala, by nosić go przez cały dzień, nieważne czy jesteśmy na siłowni czy w pracy.

Ruch na świeżym powietrzu jest nam potrzebny, niezależnie od tego ile mamy lat. Każdy technologiczny gadżet, który motywuje nas do aktywności fizycznej, przyczynia się do poprawy naszej kondycji i samopoczucia.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Wygoda i funkcjonalność mobilnych projektorów: Jak i gdzie ich używać?

Inwestycja w wysokiej jakości projektor to krok, który otwiera przed nami nowe możliwości …