Home Praca zdalna 10 lat TomTom GO!

10 lat TomTom GO!

0
0
119

W ciągu minionych 10 lat urządzenia nawigacyjne TomTom przejechały 280 mld kilometrów, co można przeliczyć na 700 000 lat łącznego czasu jazdy. Dzięki firmie TomTom 35 mln wczasowiczów odnalazło cel podróży, 20,4 mln gości weselnych zdążyło do kościoła na czas, 16,7 mln aplikantów dojechało na rozmowę o pracę, a 2,9 mln osób dotarło na pierwszą randkę.

„Debiut urządzenia TomTom GO sprawił, że technologia nawigacyjna po raz pierwszy stała się dostępna dla każdego — powiedziała Corinne Vigreux, założycielka i dyrektor zarządzający działu TomTom Consumer. — Od lat pomagamy ludziom znaleźć łatwiejszą drogę do celu. Teraz nawigowanie TomTom zostało połączone z bardzo dokładną informacją o ruchu drogowym, dzięki czemu pozwala kierowcom dotrzeć do znanych i nieznanych punktów podróży jeszcze szybciej”.

"tomtom 

Technologie map, monitorowania ruchu drogowego i nawigacji opracowane przez TomTom znalazły zastosowanie w aplikacjach, urządzeniach i rozwiązaniach używanych przez konsumentów, firmy i organy rządowe na całym świecie. W ciągu 10 lat głosy nawigacji TomTom doprowadziły miliony kierowców do celu ich podróży. Najczęściej pobieranymi dodatkowymi głosami były głosy Dartha Vadera i Homera Simpsona. 

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Koniec SMS-owych oszustw? Niekoniecznie.

Ostatnie lata przyniosły ze sobą znaczny wzrost liczby oszustw za pomocą SMS-ów. Nowa usta…