Home Biznes IBM podpisał umowę z Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową w Katowicach

IBM podpisał umowę z Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową w Katowicach

2 min
0
0
55

„Współpraca naszej uczelni z IBM umożliwi  studentom i pracownikom naukowym bezpośrednią i stałą współpracę z jednym z czołowych koncernów informatycznych na świecie” – mówi rektor prof. Krzysztof Szaflarski.

  • Umowa przewiduje również fakultatywne kształcenie studentów, doktorantów i pracowników naukowych w celu podniesienia konkurencyjności uczelni na rynku szkolnictwa wyższego. 

„Dzięki współpracy IBM z uczelniami wyższymi studenci mają szansę zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi. Cieszymy się, że możemy mieć coraz większy wkład w edukację polskich studentów, których kwalifikacje są bardzo wysoko oceniane na świecie” – mówi Romuald Gacka, dyrektor regionalnego oddziału handlowego IBM w Katowicach.

  • Na mocy podpisanej umowy IBM zapewni do celów edukacyjnych i badawczych  szkolenia, oprogramowanie klasy Cognos i SPSS, oraz ekspertów z dziedziny wykorzystywanych rozwiązań do merytorycznej opieki nad programem nauczania. GWSH wprowadzi do zajęć dydaktycznych najnowsze oprogramowanie klasy Cognos i SPSS, materiały edukacyjne IBM, a także umożliwi wybranym pracownikom naukowym zdobycie certyfikatów IBM. Dla najlepszych studentów IBM przewiduje możliwość odbycia praktyk zawodowych w firmie.


 

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Biznes

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

4 nieoczywiste zastosowania kamer wewnętrznych

Jeszcze kilkanaście lat temu inwestowały w nie głównie mniejsze i większe firmy. Obecnie m…