Home Praca zdalna IdeaPad U260: zaprojektowany inaczej

IdeaPad U260: zaprojektowany inaczej

0
0
114

Elegancki, minimalistyczny design tego notebooka obejmuje obudowę ze stopu magnezowo aluminiowego, podpórkę na dłonie o skórzanym wzorze, a także szklany panel dotykowy.

IdeaPad U260 to przedstawiciel świata mody wśród notebooków. Przeznaczony dla osób o wyrafinowanym guście U260 wyróżnia się najwyższej klasy detalami i jakością wykonania. Notebook przypominający sylwetką klasyczny, oprawiony w skórę dziennik U260 skonstruowano w opraciu o jednoczęściową ramę ze stopu magnezowo-aluminiowego, dzięki której jest mocniejszy, a jednocześnie bardziej płaski i lekki. Obudowę zewnętrzną o jednoczęściowej konstrukcji bez żadnych zakłóceń wzoru uzyskano dzięki najnowszej technologii formowania wtryskowego.

"LenovoCzarna podpórka na dłonie o wzorze skóry jest miękka w dotyku i zapewnia użytkownikowi komfort oraz wsparcie dla jego dłoni, podkreślając jednocześnie atrakcyjny wygląd notebooka. Rama ze stali nierdzewnej otaczająca klawiaturę typu chiclet (z klawiszami wystającymi od spodu) to doskonałe uzupełnienie skórzanego wzoru.  Trwały panel dotykowy o matowej, wytrawianej powierzchni zapewnia odpowiedni opór dla palców podczas sterowania wielodotykowego — na przykład powiększania zdjęć czy przeglądania stron internetowych. Lenovo IdeaPad U260 jest dostępny w kolorze miedzianym.

 „U260 to konstrukcja, w której wyjątkowa dbałość o szczegóły jest naprawdę wyczuwalna w dotyku. Dotyczy to nie tylko aspektów mechanicznych, ale i interakcji z użytkownikiem, kolorów, materiałów i wykończenia” — powiedział Yingjia Yao, wiceprezes Centrum Innowacyjnego Wzornictwa firmy Lenovo. „Uważamy, że design produktów Idea powinien być prosty i unikatowy oraz zwiększać ich wartość. IdeaPad U260 to przykład tego podejścia. Model ten zawiera materiały wysokiej jakości, wyróżnia się zaawansowaną ergonomią oraz charakterystyczną koncepcją wzorniczą”.

Doskonały w podróży

Ten notebook doskonale nadaje się dla osób często podróżujących lub szefów firm, którzy lubią pracować na eleganckim laptopie poza biurem. IdeaPad U260 to właściwy wybór, ponieważ waży około 1,3 kg i ma zaledwie półtora centymetra grubości. Lenovo IdeaPad U260 dostępny jest z dyskiem 320 GB, co wystarczy do przechowywania wielu plików muzycznych, zdjęć i filmów. Dysponując do 4 GB pamięci DDR3, użytkownicy mogą oglądać płynnie odtwarzane multimedia, przeglądać strony internetowe i korzystać z różnych aplikacji. Wydajność i długą żywotność baterii zapewniają mu procesory energooszczędne Intel i3 380UM

Dodatkowe cechy i funkcje notebooka U260 to między innymi przodująca w branży klawiatura oddychająca oraz technologia Intel® Advanced Cooling Technology, która umożliwia działanie przy niższej temperaturze, a jednocześnie odporność na zalania. Czujniki światła w otoczeniu U260 chronią oczy użytkowników, automatycznie dostosowując jasność ekranu do oświetlenia, a Lenovo Active Protection System™ pełni rolę „poduszki powietrznej” dla dysku twardego, chroniąc przechowywane dane w razie upadku lub upuszczenia notebooka. Osoby poszukujące rozrywki i funkcji multimedialnych docenią głośniki surround z technologią Dolby® Advanced Audio™, wyjście HDMI do przesyłania wysokiej rozdzielczości obrazu do telewizorów HD, a także wbudowaną kamerę internetową do Skype i połączeń wideo.

Lenovo IdeaPad U260 ma oryginalny system Microsoft Windows 7 Home Basic lub Premium oraz Lenovo Enhanced Experience for Windows 7 — unikatowy certyfikat komputerów Lenovo poświadczający ich zgodność z Windows 7, który zapewnia optymalizację uruchamiania i zamykania systemu, zaawansowane funkcje multimedialne oraz łatwe narzędzia do konserwacji systemu.


Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…