Home Na czasie Lenovo i Intel: nowości i konkursy  

Lenovo i Intel: nowości i konkursy  

0
0
200

Firmy Intel i Lenovo opracowały wspólne informacje na temat wydajności, aby pomóc klientom lepiej zrozumieć zalety najnowszych komputerów Lenovo z procesorami Intel Core w porównaniu z produktami dostępnymi dwa lata temu.

5 scenariuszy

 • Wielozadaniowość: według ogólnego testu wielozadaniowości produktów konsumenckich PCMark Vantage
 • Większa szybkość, mniejsze wymiary: według ogólnego testu wielozadaniowości urządzeń konsumenckich PCMark Vantage oraz fizycznych pomiarów komputera w najcieńszym miejscu w porównaniu z równoważnym urządzeniem z 2008 r.
 • Gry:według wyniku testu procesora 3DMark06 w ramach testu 3DMark06 mierzony jest udział procesora w przetwarzaniu grafiki trójwymiarowej
 • Pliki MP3:według wyniku składowego testu Intel HDXPRT 2009 obejmującego konwertowanie plików audio do formatu MP3 i przesyłanie ich do odtwarzacza MP3
 • Produktywność: według testu wielozadaniowości SYSmark2007 Business

Jak zmieniała się wydajność

Przykłady poprawy wydajności dwóch ostatnich konsumenckich komputerów Lenovo w porównaniu z odpowiednikami z 2008 r.:

 • Notebook multimedialny IdeaPad Y560 z procesorem Intel Core i7 do 3x większa wydajność podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie.
 • Komputer all-in-one IdeaCentre A700 z procesorem Intel Core i7 nawet 3,4x szybszy, 7x cieńszy.
 • Notebook IdeaPad Z560 z procesorem Intel Core i5 zadania w teście Pliki MP3 wykonywane nawet 45% szybciej.
 • Notebook dla małych firm IdeaPad V460 z procesorem Intel Core i5 nawet 2x większa produktywność.
 • Komputer stacjonarny IdeaCentre K320 z procesorem Intel Core i7 nawet 3x lepsza wydajność przetwarzania gier.

Konkursy

Firmy Lenovo i Intel organizują też kilka ciekawych konkursów, które dają użytkownikom możliwość wygrania notebooka Lenovo IdeaPad z procesorami Intel Core.

 • Konkurs Znajdź komputer dla siebie: osoby odwiedzające witrynę http://www.whatsyourideaoffun.com/pl/ mogą użyć nowego interaktywnego narzędzia wyboru produktów, aby znaleźć komputer Idea, który będzie najlepiej pasował do ich osobowości i zwyczajów związanych z użytkowaniem. Użytkownik będzie musiał odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących stylistyki i konstrukcji, kosztów i wydajności. Następnie zostanie mu przedstawiony komputer najlepiej pasujący do jego profilu. Na końcu kwestionariusza pojawi się prośba o pozostawienie adresu e-mail. Uprawnia to do wzięcia udziału w cotygodniowym losowaniu wcześniej przedstawionego komputera, najlepiej pasującego do użytkownika. Goście mogą zwiększyć szanse wygranej, polecając znajomym udział w ankiecie za każde wysłane zaproszenie otrzymają dodatkowy kupon uprawniający do udziału w cotygodniowej loterii.
 • Konkurs Zobacz modyfikacje: w kampanii udział bierze kilku najlepszych na świecie artystów w dziedzinie dostosowywania i modyfikowania komputerów, którzy przekształcili swoje komputery Lenovo w najbardziej niesamowite komputery stacjonarne i laptopy tej marki, jakie kiedykolwiek powstały, a które pasują do ich osobowości i tego, co uważają za dobrą zabawę.

Zmodyfikowane komputery, w tym powlekany platyną, wysadzany diamentami komputer IdeaPad U160, komputer IdeaPad Y560 w stylu maszyn z salonów gier, a także mobilny komputer IdeaCentre A700, można zobaczyć w witrynie http://www.whatsyourideaoffun.com/pl/ na stronie modyfikacji. Konsumenci mogą głosować na ulubioną modyfikację i wziąć udział w losowaniu notebooka IdeaPad Y560 z technologią Intel.

Oprócz tego w witrynie http://www.whatsyourideaoffun.com/pl/ konsumentom udostępniono narzędzia internetowe pozwalające na sprawdzenie wydajności ich komputerów i podzielenie się ze znajomymi najlepszymi wspomnieniami.

 • Czy Twój komp jest wystarczająco fajny?: Użytkownicy mogą skorzystać z prostego narzędzia internetowego, aby dowiedzieć się, jak dobrze pozwala się bawić ich komputer. Test obejmuje szacunkową ocenę wydajności posiadanego komputera w różnych scenariuszach, takich jak tworzenie i udostępnianie materiałów wideo, edytowanie i udostępnianie zdjęć, itd. W narzędziu następnie wyświetlane są zalecenia, dzięki którym klienci będą mogli lepiej bawić się przy użyciu swojego najnowszych komputerów Lenovo z procesorami Intel Core.
 • Kreator fajnych filmów: Odwiedzający witrynę mogą stworzyć własne wideo online. Wystarczy, że prześlą swoje ulubione zdjęcia. Interaktywna aplikacja pozwala dodawać tekst wyświetlany ze zdjęciami, wybierać odpowiednie ścieżki dźwiękowe, a następnie natychmiast tworzyć własne 60-sekundowe, zabawne filmy, którymi można podzielić się z rodziną i znajomymi. Goście mogą umieścić wideo w swoim profilu w popularnym serwisie społecznościowym, takim jak Facebook, albo po prostu przesłać znajomym łącze do filmu. Użytkownik, którego wideo zbierze najwięcej głosów fanów na stronie Facebook, może wygrać świetny komputer Idea.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę http://www.whatsyourideaoffun.com/pl/ i profil na Facebooku.


Dodaj komentarz

Przeczytaj również

W ciągu dwóch lat 85% osób pracujących w branży oprogramowania będzie korzystać z AI [Raport]

Trzy na pięć organizacji uważa, że możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań to najwięks…