Home Na czasie OVH rozszerza ofertę Cloud Web

OVH rozszerza ofertę Cloud Web

0
0
94

Rozwiązania Cloud Web łączą w sobie swobodę konfiguracji, właściwą izolowanym serwerom i możliwość rozwijania projektów internetowych z szybkością dysków SSD.

Cloud Web to idealne rozwiązanie dla twórców witryn, aplikacji i programistów. Dzięki niemu mobilni twórcy mogą szybko i łatwo uruchamiać dowolne zasoby w bezpiecznym i wydajnym środowisku oraz korzystać z elastyczności platformy hostingowej, zarządzanej przez OVH – także jako klasycznego hostingu współdzielonego: w wariantach mono lub MultiSite, w PHP lub Node.js, z bazami danych MySQL i MongoDB oraz różnymi zmiennymi środowiskowymi.

Oferty Cloud Web 2 i Cloud Web 3 zawierają nowe funkcje:

  • oferują dodatkowe zasoby, więcej pamięci masowej, więcej pamięci RAM, z możliwością uruchomienia dwóch aktywnych systemów zarządzania bazami danych jednocześnie (MySQL /MongoDB) i z tyloma bazami danych, ile tylko klient potrzebuje.
  • W ofercie Cloud Web 3 znajduje się także więcej procesorów (2 vCore 2,4 GHz) wraz z 8 GB pamięci RAM i 65 GB pamięci SSD. Możliwe jest też jednoczesne aktywowanie dwóch współbieżnych środowisk uruchomieniowych i języków programowania, takich jak PHP i Node.js.

Dzięki Cloud Web wiemy dokładnie, jakie dane są przechowywane na naszych serwerach i co się na nich dzieje. Możemy zagwarantować naszym klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności oraz inne korzyści wynikające z administrowania przez ekspertów OVH – podkreśla Nicolas Guyot z firmy konsultingowej NGRI z Francji.

Oferta Cloud Web będzie w nadchodzących miesiącach dalej aktualizowana i obejmie dodanie nowych języków programowania (Python, Ruby on Rails) oraz systemów zarządzania bazami danych (PostgreSQL). Więcej informacji na temat aktualizacji Cloud Web 2 i Cloud Web 3 jest dostępnych tutaj.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Jak wysłać wrażliwe dane, aby nie wpadły w niepowołane ręce

Technologie zajęły tak istotną rolę w naszym życiu, że korzystamy z nich intuicyjnie, nie …