Home Na czasie TCL zajmuje 2 miejsce pod względem udziału w światowym rynku producentów TV

TCL zajmuje 2 miejsce pod względem udziału w światowym rynku producentów TV

929 min
0
0
110

Firma TCL, jeden z dominujących graczy w globalnym przemyśle telewizyjnym i główna marka elektroniki użytkowej, według raportu OMDIA, zajęła drugie miejsce wśród globalnych producentów telewizorów na świecie pod względem udziału w rynku (w okresie od stycznia do grudnia 2022). Jednocześnie z danych zawartych w raporcie wynika, że w tym samym okresie sprzedaż 98-calowych telewizorów TCL znacząco wzrosła, pozycjonując markę na pierwszym miejscu w kategorii producentów oferujących telewizory 98-calowe.

Na początku roku na targach CES w Las Vegas firma TCL jako pionier technologii Mini LED zaprezentowała swoje najnowsze osiągnięcia w technologii wyświetlaczy i osobistych urządzeń inteligentnych. Co więcej, telewizory TCL Mini LED 4K C835 oraz C935 zostały uhonorowane tytułem CES® 2023 Innovation Awards.

W tym roku pojawi się nowa seria telewizorów Mini LED w dużych rozmiarach, co umożliwi zastosowanie jeszcze większej liczby diod Mini LED z tysiącem stref lokalnego przyciemniania, co zapewni niesamowity kontrast, jasność, a także wysoką szczegółowość obrazu dzięki wykwintnemu algorytmowi kontroli światła w bardzo wymagających warunkach oświetleniowych.

Oczekiwana seria 2023 Mini LED i QLED TV firmy TCL będzie dostępna w Europie jeszcze tej wiosny.

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  Robert Kamiński
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Technologia pomaga Polkom zarządzać finansami

Z badania Womenomics, zrealizowanego na zlecenie Mastercard, wynika, że spośród wszystkich…