Home Maszyneria Autonomiczny terminal do drukowania etykiet

Autonomiczny terminal do drukowania etykiet

0
0
287

TM-C3400-LT to niewielkie, wielofunkcyjne urządzenie, którego nie trzeba podłączać do komputera. Dzięki temu idealnie sprawdza się w niewielkich przestrzeniach albo w sytuacjach, w których niezbędne jest urządzenie przenośne, np. w obiektach służby zdrowia i w fabrykach czy imprezach wyjazdowych a nawet plenerowych. Drukarka jest przygotowana do pracy w trudnych warunkach — wyposażono ją w obudowę odporną na kurz i zachlapanie (poziom IPX2).

Kolory poprawiają rozpoznawalność etykiet, dlatego możliwość druku w kolorze przez TM-C3400-LT pomaga uchronić się przed poważnymi błędami w wielu sytuacjach — np. przy stosowaniu opasek na rękę i etykiet z receptami w placówkach służby zdrowia. Urządzenie TM-C3400-LT może też zwiększyć wydajność pracy – nie musimy drukować etykiet na zapas, a dokładnie w momencie, w którym są potrzebne. Zmniejsza to m.in. koszty związane z ich magazynowaniem – mówi Grzegorz Moch, manager rozwiązań biznesowych w polskim oddziale Epson.

Drukuje (prawie) na wszystkim

Drukarka TM-C3400-LT może drukować na wielu różnych materiałach, m.in. matowych, powlekanych błyszczącą warstwą, a także na materiałach syntetycznych w różnych formatach (np. etykiety o różnych kształtach, taśmy z etykietami i opaski na rękę). Niezależnie od wykorzystanego materiału atrament pigmentowy DURABrite Ultra firmy Epson pozwala uzyskać trwałe wydruki odporne na rozmazywanie, blaknięcie oraz zalanie wodą i większością innych płynów.

Doświadczenie firmy Epson w drukowaniu atramentowym wskazuje, że technologia ta w wielu przypadkach przewyższa tradycyjne technologie termotransferowe. Można drukować na większej liczbie materiałów, wydruk jest bardziej wytrzymały, a wpływ na środowisko naturalne — mniejszy. Ponadto technologia atramentowa pozwala zwiększyć bezpieczeństwo drukowanych materiałów, podczas gdy na taśmach termotransferowych (zostających w drukarce po zakończeniu drukowania) mogą pozostać poufne informacje.

Aby drukowanie było niezawodne, technologia automatycznego sprawdzania dysz (AID) kontroluje i automatycznie naprawia zapchane dysze i tym samym zapobiega powstawaniu nieudanych wydruków i uszkodzonych pikseli w kodach kreskowych.

Drukarka TM-C3400-LT jest łatwa w obsłudze, a wszystkie funkcje dostępne są z przodu urządzenia, także wymiana materiałów eksploatacyjnych. Dotykowy ekran TFT umożliwia intuicyjną obsługę — można go także pochylić nawet o 90°, aby uzyskać najlepszy kąt obserwowania. Zainstalowany fabrycznie system operacyjny Windows® oraz odpowiednie sterowniki i programy umożliwiają natychmiastowe drukowanie. Pomocne może być też opcjonalne oprogramowanie wprowadzające do tworzenia etykiet.

Terminal Epson TM-C3400-LT dostępny jest już w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 10.830 zł z VAT.

Epson TM-C3400-LT — najważniejsze funkcje

  • Drukowanie dowolnych etykiet, biletów i opasek na rękę w momencie, w którym są one potrzebne
  • Niezależny terminal ze zintegrowanym panelem sterowania i ekranem dotykowym
  • Obudowa odporna na kurz i zachlapanie (na poziomie IPX2)
  • Niewielkie rozmiary
  • Możliwość drukowania na wielu różnych materiałach, m.in. matowych albo powlekanych błyszczącą warstwą, a także na materiałach syntetycznych w różnych formatach (np. etykiety o różnych kształtach, arkusze etykiet, opaski na rękę, rolki i papier harmonijkowy)
  • Atrament Epson DURABrite Ink pozwalający uzyskać trwałe wydruki odporne na rozmazywanie, blaknięcie oraz zalanie większością płynów
  • Technologia automatycznej kontroli dysz (AID)
  • Obsługa z przodu urządzenia
  • Dotykowy ekran TFT umożliwiający intuicyjną obsługę — można go pochylić nawet o 90°, aby uzyskać najlepszy kąt patrzenia
  • Zainstalowany fabrycznie system operacyjny Windows® 2009 POSReady dostępny w wielu językach
  • Zainstalowane sterownik Windows® umożliwiający łatwe drukowanie z aplikacji Windows®

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Polski ClickMeeting jako pierwsza wprowadza opcję dobrowolnych wpłat od uczestników webinarów

Najbardziej dochodowy polski webinar w tym roku dotyczył ratownictwa medycznego i zarobił …