Home Na czasie BlackBerry w portfolio polskiego dystrybutora Bakotech

BlackBerry w portfolio polskiego dystrybutora Bakotech

4 min
0
0
745

Urządzenia BlackBerry były zwykle kojarzone z niezawodnością oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa, ale rozwijający się rynek komórkowy sprawił, że marka została odsunięta w cień. Wówczas dokonała największej inwestycji w swojej historii – akwizycji firmy Cylance za prawie półtora miliarda dolarów. Przejęcie to zaowocowało wprowadzeniem do portfolio rozwiązań typu antymalware opartych na sztucznej inteligencji oraz uczeniu maszynowym.

Trzeci kwartał 2021 roku okazał się bardzo owocny dla Bakotechu, dystrybutora rozwiązań cyberbezpieczeństwa w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej – Do portfolio firmy dołączyły produkty BlackBerry.

Całościowe podejście BlackBerry do cyberbezpieczeństwa jest głęboko zintegrowane ze sztuczną inteligencją (AI) i uczeniem maszynowym (ML) Cylance®, co zapewnia lepszą widoczność i ochronę przed obecnymi i potencjalnymi cyberzagrożeniami. Wśród produktów można wyodrębnić między innymi:

  • BlackBerry Protect – oparta na sztucznej inteligencji (AI) platforma ochrony punktów końcowych (EPP), która zapobiega naruszeniom i zapewnia dodatkową kontrolę w celu ochrony przed zaawansowanymi cyberzagrożeniami.
  • BlackBerry Optics – chmurowe rozwiązanie zapewniające widoczność, wykrywanie zagrożeń i błyskawiczne reagowanie na incydenty. EDR skutecznie i efektywnie tropi zagrożenia, eliminując opóźnienia w reakcji.
  • BlackBerry Spark – zapewnia widoczność i ochronę wszystkich punktów końcowych, w tym osobistych laptopów i smartfonów używanych do pracy. Wykorzystuje AI, uczenie maszynowe i automatyzację, aby zapewnić lepsze zapobieganie cyberzagrożeniom.
  • BlackBerry UEM – wspiera IoT poprzez kompleksowe zarządzanie punktami końcowymi i kontrolą polityk bezpieczeństwa dla zróżnicowanej i rosnącej liczby urządzeń i aplikacji. BlackBerry UEM to pojedyncza konsola do zarządzania, która gwarantuje elastyczność i bezpieczeństwo, aby użytkownicy mogli pracować bezpiecznie z każdego urządzenia i dowolnego miejsca.

W ofercie dystrybutora znajduje się całe portfolio BlackBerry dostępne na stronie https://www.blackberry.com/us/en.

Celem Dystrybutora będzie rozwój kanału sprzedaży oraz zapewnienie kompleksowego wsparcia dla partnerów handlowych, w tym usług konsultacyjnych, pomocy w doborze rozwiązań, analizy specyfikacji produktów pod kątem wymagań klienta, czy wsparcia w przygotowaniu środowisk testowych. Bakotech posiada również własne laboratorium techniczne BlackBerry oraz centrum kompetencyjne ADIT, w ramach którego będzie budować kompetencje techniczne w kanale sprzedaży dla produktów marki na lokalnym rynku.

 

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  Robert Kamiński
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Cyber-ratownicy pomagają gminie, która padła ofiarą ataku

Wiosną zeszłego roku doszło do cyberataku na systemy informatyczne Urzędu Gminy Aleksandró…