Home Praca zdalna Cisco i Webex rewolucjonizują customer experience w cyfrowej erze

Cisco i Webex rewolucjonizują customer experience w cyfrowej erze

0
0
80

Cisco zaprezentowało nową odsłonę Webex Customer Experience (CX), przedstawiając nowe możliwości i rozwiązania dla swoich klientów. Cisco zapewnia w pełni zintegrowaną platformę do współpracy, obsługi powiadomień oraz kooperacji w chmurze, uwalniając potencjał komunikacji. Tym samym firma jako jedyna na rynku dostarcza połączenia w jednym ekosystemie Unified Communications-as-a-Service (UCaaS), Contact Center-as-a-Service (CCaaS) i Communications Platform-as-a-Service (CPaaS). Tym samym usprawnia i automatyzuje pracę cyfrowych i głosowych kanałów komunikacji.

Celem Webex CX jest zapewnienie inteligentnych, proaktywnych i dopasowanych funkcji obsługi klienta, które pozwolą zwiększyć lojalność użytkowników i ich przywiązanie do marki.  Firmy mogą bez trudu nawiązywać kontakty w ramach rozwiązań CX, zarówno w przypadku interakcji cyfrowych, jak i międzyludzkich – tak za pomocą głosu, jak i wiadomości tekstowych. Płynne, wielokanałowe rozwiązanie jest możliwe dzięki ścisłej integracji Webex Connect i Webex Contact Center.

Webex CX poprawia customer experience poprzez:

  • Redukcję szumów: Technologia redukcji hałasu w tle, wspierana przez autorską sztuczną inteligencję, będzie dostępna w Webex Contact Center i połączeniach głosowych PSTN. Wyeliminowanie szumów w tle poprawi komfort użytkowników, pozwalając na podtrzymanie uwagi odbiorców i ograniczenie nieporozumień między rozmówcami.
  • Zaangażowanie za pośrednictwem większej liczby kanałów cyfrowych: Od teraz komunikacja z klientem jest możliwa za pośrednictwem ponad 16 kanałów, z Instagramem
    i Google Business Messages włącznie. Dzięki Webex Connect firmy mogą być tam, gdzie ich klienci, aby zapewnić im komfort i nowe możliwości biznesowe.

Webex CX usprawnia pracę zespołów poprzez:

  • Dostęp do ekspertów: Webex Contact Center jest teraz certyfikowanym narzędziem dla Microsoft Teams, umożliwiając płynną interakcję.  Pozwala na łączenie rozwiązań z wiodącymi dostawcami z obszaru CRM, contact center, handlu, baz danych i helpdesku, w tym Salesforce, AWS, Microsoft Azure.
  • Poprawę jakości rozmów: Nowy zestaw słuchawkowy Cisco Headset 720 Series został zaprojektowany z myślą o pracownikach. Posiada lekkie ramię z wysięgnikiem obracającym się o 276°, z funkcją wyciszania oraz przyciskiem do łączenia się z Webex i Microsoft Teams. Do wyboru są zestawy na jedno- i dwuuszne.

Webex CX poprawia wyniki klientów poprzez:

  • Zwiększenie produktywności agentów i menedżerów: Webex Contact Center oferuje ulepszony, oparty na chmurze pulpit nawigacyjny dla przełożonych, umożliwiający monitorowanie wydajności agentów, wysyłanie wiadomości w ramach aplikacji Webex App oraz przeglądanie szczegółowych informacji o postępie prac. Webex posiada również rozbudowane raporty Analyzer, dzięki czemu przełożeni mogą optymalizować wydajność swojego zespołu, analizując zebrane dane.
  • Bezproblemową integrację narzędzi: Webex Connect integruje się z Sycurio, umożliwiając łatwe, proste i szybkie przetwarzanie płatności dla użytkowników końcowych. Partnerstwo z firmą Epic pomoże z kolei klientom z sektora opieki zdrowotnej zintegrować istniejące systemy zaplecza w celu poprawy terminowej komunikacji z pacjentami we wszystkich punktach styku.
  • Automatyzację przepływu pracy: Webex Connect umożliwia korzystanie z botów obsługujących aż 93 języki. Boty wykorzystują ujednolicony węzeł przetwarzania języka naturalnego (NLP) w celu przełamania barier komunikacyjnych.
  • Dostosowywanie i rozszerzanie możliwości: Webex niedawno uruchomił Customer Experience Developer Portal zawierający dostęp do interfejsów API i dokumentacji umożliwiających przygotowanie unikalnych rozwiązań dla centrów kontaktowych. Dostępne są interfejsy API do dostosowywania pulpitu agenta, routingu, automatyzacji, AI itp.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Innowacyjna bankowość spółdzielcza. Czy banki nadążają za trendami technologicznymi?

Z badania pt. „European Retail Banking Radar” przeprowadzonego przez Kearney wynika, że 37…