Home Po godzinach Creative Zen Hybrid 2: nowość w świecie słuchawek dla audiofilów

Creative Zen Hybrid 2: nowość w świecie słuchawek dla audiofilów

0
0
81

Gdy codzienna dawka multimediów jest tak samo niezbędna jak poranna kawa, znalezienie idealnego zestawu słuchawkowego, który poradzi sobie z każdą playlistą, podcastem czy serialem, staje się nie lada wyzwaniem. Creative, znany producent sprzętu audio, wypuszcza na rynek nowy model — Zen Hybrid 2, który wydaje się odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających audiofilów i miłośników bezprzewodowej wolności.

Długotrwała niezależność (od zasilania) bez kompromisów

Rzucając wyzwanie ograniczeniom czasu pracy na baterii, które często są piętą achillesową urządzeń bezprzewodowych, Zen Hybrid 2 oferuje imponujące do 67 godzin słuchania przy wyłączonym systemie aktywnej redukcji szumów (ANC) i nadal imponujące 49 godzin z włączonym ANC. To wyznacza nowe standardy w kategorii wydajności baterii, umożliwiając użytkownikom prawie nieograniczoną wolność od ładowarek i kabli.

Technologia, która „słucha”

Hybrydowa aktywna redukcja szumów w Zen Hybrid 2 nie tylko izoluje od zewnętrznego hałasu, ale również dostosowuje się do otoczenia użytkownika, by zapewnić optymalną jakość dźwięku. W połączeniu z trybem Ambient, który pozwala słyszeć otoczenie bez zdejmowania słuchawek, oraz technologią ENC (Environmental Noise Cancellation) dla krystalicznie czystych rozmów, Zen Hybrid 2 staje się nie tylko urządzeniem do słuchania muzyki, ale też centrum komunikacji w zgiełku codziennego życia.

Dźwięk, który porusza

40-milimetrowe przetworniki neodymowe, precyzyjnie dostrojone do generowania ciepłego basu i krystalicznie czystych wysokich tonów, zapewniają niezrównane doświadczenie słuchowe. Bluetooth 5.2 gwarantuje płynną i stabilną transmisję, podczas gdy kodeki AAC i SBC dbają o jakość dźwięku na najwyższym poziomie.

Zaprojektowane z myślą o użytkowniku

Creative Zen Hybrid 2 to nie tylko technologiczne innowacje, ale również przemyślany design. Lekka, składana konstrukcja, wygodne pady uszne i pałąk 3D z pianką z pamięcią kształtu gwarantują komfort nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Szybkie ładowanie USB-C dodaje jeszcze więcej punktów za wygodę, umożliwiając szybkie odzyskanie energii dla słuchawek.

Dostępność i cena

Zen Hybrid 2 trafi do sprzedaży w przystępnej cenie 329 zł, co czyni je atrakcyjną propozycją zarówno dla audiofilów, jak i osób szukających wysokiej jakości rozwiązania audio w rozsądnej cenie. Pierwsze egzemplarze są już dostępne na apollo.pl, z zapowiedzią szybkiego rozszerzenia dystrybucji na inne renomowane polskie sklepy.

Podsumowując, Creative Zen Hybrid 2 stanowi imponujące połączenie innowacji, jakości dźwięku i użytkowej wygody, umieszczając się wysoko na liście must-have każdego, kto ceni sobie niezależność od kabli i nie chce iść na kompromisy w kwestii jakości dźwięku.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Toshiba wprowadza na rynek dyski HDD o pojemności ponad 30 TB

Toshiba , z sukcesem osiągnęła pojemność przechowywania danych na poziomie ponad 30TB. Jes…