Home Na czasie Dlaczego warto wziąć udział w Qlik World?

Dlaczego warto wziąć udział w Qlik World?

0
0
137
qlik world

Business Intelligence to dziedzina, w której niezbędny jest stały rozwój. Strategia biznesu staje się efektywna tylko wtedy, gdy podąża się za wszystkimi zmianami oraz innowacjami. Dostosowanie do rynku, osiągnięcie przewagi nad konkurencją – to obowiązek każdej firmy. Poznaniu nowych trendów w zarządzaniu biznesem i znaczeniu analizy danych służy Qlik World – bezpłatna globalna konferencja poświęcona Business Intelligence z udziałem wybitnych specjalistów. Czy warto w niej regularnie uczestniczyć? Jak wygląda i kogo zainteresuje?

Qlik World, a wiedza

Zapewne masz doświadczenie w prowadzeniu biznesu i wiesz, że schematyczne działania rzadko się sprawdzają. Ważne jest świeże spojrzenie na własną firmę i rynek w sposób inny niż wszyscy. To umiejętność szczególnie przydatna w rozwoju firmy. Dobre rozeznanie sytuacji rynkowej, analiza własnych przychodów, zysków i kosztów jest podstawą wzrostu. To dlatego Qlik World jest ważny – podczas uczestnictwa nabywasz fachową wiedzę, przekazywaną przez doświadczonych profesjonalistów. Dzięki temu możesz poszerzyć swoje umiejętności, dowiesz się jak wykorzystać wiedzę zawartą w Twoich danych.

Wszystkie sesje są prowadzone przez dobrze przygotowanych specjalistów. Prezentacje są treściwe, merytoryczne, a przy tym przyjazne nawet dla uczestnika biznesowego. Często prowadzący skłania do dyskusji, dzięki czemu dochodzi do interesujących rozmów z widownią. Tym samym – uczestnicy nie tylko słuchają, ale stają się integralną częścią spotkania.

Dyskusje często prowadzą do zaskakujących wniosków, a przy tym całe spotkanie odbywa się w przyjaznej, swobodnej atmosferze, choć konferencja poświęcona jest zaawansowanej technologii. Spotkania pozwolą Ci nabyć nie tylko nową  wiedzę o business intelligence, ale także o tradycyjnych metodach zarządzania.

Wiedza i nowe kontakty

QlikWorld jest poświęcony najnowszym postępom w integracji i analityce danych, obejmującym zaplanowane wystąpienia, szczegółowe sesje z ekspertami w danej dziedzinie, oraz prezentacje rozwiązań. QlikWorld to Twoja szansa na odkrycie, w jaki sposób możesz wykorzystać swoje dane, aby rozwijać swój biznes. Poznasz tysiące entuzjastów i ekspertów BI z całego świata, aby poznać rozwiązania, pomysły i najlepsze praktyki. Bez względu na to, jak dołączysz  ― z domu czy biura – możesz nawiązywać nowe kontakty, jednocześnie uzyskując odpowiedzi na wszystkie najbardziej palące pytania dotyczące danych.

Uczestnicząc w Qlik World, masz szansę poznać nowych ludzi – być może niektórzy z nich będą w przyszłości Twoimi partnerami biznesowymi, pracownikami? Uczestnictwo otwiera nowe perspektywy, dodatkowo masz okazję poznać naprawdę interesujące osoby z branży.

Od przemówień po historie sukcesu i super świeże pomysły, QlikWorld zainspiruje Cię do lepszego zarządzania własną firmą. Wysłuchasz opinii ekspertów ds. danych i analityków BI , co może Cię zainspirować nowymi pomysłami, aby zmienić swoje podejście do integracji i analizy danych.

Poznasz sprawdzone metody i najnowsze technologie, oraz innowacyjne funkcje Qlik, które pomogą Ci uzyskać większą wartość z Twoich danych.

Dowiesz się, jak dane pomagają we wszystkim – od dystrybucji szczepionek COVID-19 po zwalczanie skutków zmian klimatycznych i wiele więcej. Chcesz wiedzieć jak szybko zdobywać informacje potrzebne do podejmowania trafnych decyzji biznesowych? Już dziś zarejestruj i poznaj odpowiedź na konferencji Qlik World, która odbędzie się 17-19 maja tego roku. Tu możesz się zarejestrować https://www.qlik.com/qlikworld/

Business Intelligence to więcej niż raportowanie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Nowa era marketingu: 6 trendów w świecie post SEO

W 2024 roku marketing cyfrowy przechodzi rewolucję. Aktualizacje algorytmów Google zachwia…