Home Na czasie Microsoft Copilot – twoje codzienne wsparcie AI

Microsoft Copilot – twoje codzienne wsparcie AI

0
0
106

Sztuczna inteligencja (AI) to nie tylko technologia przyszłości, ale także naszej teraźniejszości. Każdego dnia korzystamy z jej możliwości, często nawet nie zdając sobie z tego sprawy. AI pomaga nam w pracy, nauce, rozrywce i komunikacji. Czy wyobrażaliście sobie kiedyś, że AI może być waszym osobistym asystentem, który zna wasze potrzeby, preferencje i cele? Że AI może być waszym współpracownikiem, który wspiera was w każdym zadaniu i pomaga wam osiągać lepsze rezultaty?

Taką wizję ma Microsoft, który od lat inwestuje w rozwój narzędzi AI, które są nie tylko zaawansowane technologicznie, ale także przyjazne dla użytkowników i etyczne. Microsoft chce, aby każdy mógł korzystać z potencjału AI, niezależnie od tego, czy jest programistą, przedsiębiorcą, nauczycielem czy uczniem. Dlatego Microsoft tworzy produkty i usługi oparte na AI, które integrują się z najpopularniejszymi i najbardziej lubianymi rozwiązaniami firmy, takimi jak GitHub, Microsoft 365, Bing, Edge czy Windows.

Dziś Microsoftu prezentuje najnowszy produkt, który łączy w sobie wszystkie te zalety i stanowi przełom w dziedzinie AI. Mowa o Microsoft Copilot — waszym codziennym wsparciu AI.

Microsoft Copilot to inteligentny asystent, który dostosowuje się do waszego stylu pracy i pomaga wam wykonywać różne zadania na komputerze. Microsoft Copilot potrafi rozpoznać kontekst, w jakim się znajdujecie, wyszukać dla was odpowiednie informacje i źródła w sieci, zaproponować najlepsze rozwiązania i podpowiedzieć kolejne kroki. Microsoft Copilot dba także o waszą prywatność i bezpieczeństwo, chroniąc wasze dane i respektując wasze wybory.

Microsoft Copilot działa na wielu poziomach i oferuje wiele funkcji. Możecie go traktować jako aplikację, z której korzystacie według własnego uznania lub jako dodatek do innych produktów Microsoftu. Microsoft Copilot integruje się z systemem Windows 11, pakietem Microsoft 365 oraz przeglądarką Edge i wyszukiwarką Bing. Dzięki temu możecie korzystać z jego pomocy zarówno w pracy kreatywnej, jak i analitycznej.

Microsoft Copilot jest także elastyczny i ciągle się uczy. Możecie go dostosować do swoich preferencji i potrzeb oraz podzielić się z nim swoją opinią. Microsoft Copilot będzie się rozwijał razem z wami i będzie stale aktualizowany o nowe możliwości i integracje z kolejnymi aplikacjami.

Microsoft Copilot będzie dostępny dla użytkowników systemu Windows 11 od 26 września. Wkrótce będzie także dostępny dla użytkowników Bing Edge i Microsoft 365.

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

Gemini: Nowa era sztucznej inteligencji opartej na modelach multimodalnych

Kiedy Sundar Pichai, wizjoner technologiczny i lider Google DeepMind, mówi o przełomie w d…