Home Na czasie Premiera nowej odsłony serwisu Domena.pl

Premiera nowej odsłony serwisu Domena.pl

2 min
0
0
55

Zmiana oferty została przygotowana z myślą o rosnących potrzebach klienckich. Wszystkie pakiety hostingowe uległy powiększeniu o kilkaset procent i są dopasowane do bieżących wymagań rynkowych. Klienci w przypadku dwóch wersji serwerów wirtualnych mają obecnie do dyspozycji nielimitowaną usługę transferu danych, a do wszystkich pakietów liczne dodatki.

  • Serwis internetowy www.domena.pl także został poddany gruntownej przebudowie. – Projektując nową koncepcję wizualizacji strony duży nacisk położyliśmy na czytelną typografię i użyteczność witryny – mówi prezes Wojciech Gostomczyk. – Kilka elementów zostało wdrożonych dzięki badaniom ankietowym, które przeprowadziliśmy wśród naszych klientów – dodaje.
  • Realizowana strategia marketingowa firmy zakłada zwiększony rozwój marki Domena.pl oraz dalszą  konsolidację rynku poprzez przejmowanie mniejszych graczy, którą firma skutecznie prowadzi od dwóch lat. W ubiegłym roku Agnat przejął między innymi firmę hostingową Lap.pl.

Spółka Agnat ma swoją siedzibę w centrum Bydgoszczy i zatrudnia obecnie 61 osób. W sumie przedsiębiorstwo obsługuje ponad 50.000 klientów, wśród których znajdują się takie marki jak Cinema City, Getin Bank czy Herbapol.

 


 

Chcesz więcej podobnych artykułów?

Najlepsze teksty prosto do Twojej skrzynki!

Zaznaczając poniższe pola potwierdzasz zgodę na wybraną formą kontaktu. Administratorem Państwa danych osobowych jest wydawca czasopisma „Komputer w Firmie” – firma Expert 2000 usługi konsultingowe z siedzibą przy ul. Korkowej 15, 04-502 Warszawa. Oczywiście macie Państwo prawo dostępu i zmiany swoich danych. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: redakcja@komputerwfirmie.org

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą stronę internetową.Nie obawiaj się - my nie spamujemy!

Pobierz więcej artykułów
Pobierz więcej  redakcja
Pobierz więcej z Na czasie

Dodaj komentarz

Przeczytaj również

4 nieoczywiste zastosowania kamer wewnętrznych

Jeszcze kilkanaście lat temu inwestowały w nie głównie mniejsze i większe firmy. Obecnie m…